obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy POSEJDON

Miasto
Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy POSEJDON
Kontakt ul. Leśna 12
76-002 Łazy

tel.: 94 318 29 22
kom.: 603 389 400

Opis

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy POSEJDON znajduje się w Łazach, 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży.

Znajdujemy się w sercu najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego. Na terenie naszego ośrodka znajdują się:
- pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami zlokalizowane w jednopiętrowych budynkach,
- 2 profesjonalne boiska,
- 5 sal o różnych rozmiarach i przeznaczeniu,
- stołówka,
- siłownia,
- sala komputerowa,
- Internet bezprzewodowy (Wi-Fi),
- parking dla Gości ośrodka,
- duży teren zielony do uprawiania rekreacji.

Dodatkowo naszym Gościom udostępniamy rowery, miejsce do rozpalenia ogniska i grillowania, ping-pong, a także salę komputerową. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łazy, Zachodniopomorskie
ul. Leśna 12, 76-002

Noclegi Łazy

Łazy to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc Pomorza Zachodniego. To niewielkie miasteczko w uroczej i cichej okolicy, położone między dwoma jeziorami Jamno i Bukowo jest również letniskowym kurortem nadmorskim, który chętnie odwiedzają turyści zarówno w sezonie, jak i poza nim. Maleńka wieś licząca niecałe stu mieszkańców szczególnie przyciąga wszystkich amatorów sportów wodnych i wędkarstwa, którzy dzięki pięknie położonym terenom znajdą tu odpowiednie warunki do surfowania, pływania kajakiem i łowienia ryb nad brzegiem jeziora.

Swój raj na ziemi odnajdą tu również fani spokojnego odpoczynku, który cenią sobie ciszę i urlop na łonie natury. To wszystko z pewnością odnajdziecie w Łazach! Cały teren miasteczka i jego okolice objęte są chronionym obszarem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego wchodzącym także w skład terenów Natura 2000 Jezioro Bukowo sprawującego pieczę nad rzadkimi i zagrożonymi wyginięciem gatunkami roślin, krzewów czy ptaków – mew, mikołajka nadmorskiego, wiciokrzewu pomorskiego i innych. O faunę i florę obszernych terenów bagienno-leśnych oraz torfowisk, charakterystycznych dla tego miejsca w Polsce, dba Rezerwat Przyrody „Łazy”. Idąc na plażę przejdziecie przez piękne tereny wydmowe porośnięte mchami, trawami i porostami typowymi dla terenów nadmorskich.

Pierwsze ośrodki wypoczynkowe w Łazach zostały wybudowane w latach 60. i mimo że miejscowość ta nie jest licznie zamieszkiwana, znajdziecie tu mnóstwo miejsc noclegowych. Brak zabytków i pomników kultury nadrabiają zapierające dech w piersiach widoki i przepiękna okolica, która sprzyja spacerom czy rowerowym wycieczkom. Na całym Pomorzu Zachodnim trudno o tak malownicze tereny, ciszę i spokój, którego szukacie w czasie urlopu.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu