obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Portale partnerskie:

meeting planner logo

Portal MeetingPlanner.pl adresowany do przedstawicieli branży spotkań. Misją platformy jest dostarczanie rzetelnej informacji, wdrażanie narzędzi wspierających proces organizacji wydarzeń, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska. MeetingPlanner.pl jest organizatorem konkursów MP Power Awards® i Kreatywny Roku Branży Eventowej, branżowego meczu MP Legia Cup, spotkań B2B i wizyt studyjnych jak MP MICE Tour®, MP Fast Date® oraz wydawcą publikacji, których tematyka dotyczy branży spotkań jak „Prawo w eventach” czy „Leksykon przemysłu spotkań”. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla wszystkich firm pragnących zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w branży, oferując usługi z zakresu reklamy online, PR i live marketingu.
http://www.meetingplanner.pl/
http://www.mppowerawards.com/

moje konferencje logo

Portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Na rynku od 10 lat! Serwis prezentuje najlepsze obiekty na organizację szkoleń, konferencji, eventów i spotkań biznesowyh w Polsce. Portal został wybrany najbardziej popularnym serwisem konferencyjnym wg. raportów „Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” w latach 2014 - 2017 opublikowanych przez Magazyn Biznes Hotel. Wyróżniony także mianem najlepiej wypozycjonowanego portalu konferencyjnego w wyszukiwarce Google wg. badania MarketingHotelu.pl.
Link do oferty

naszeszlakipl

Naszeszlaki.pl – blog podróżniczy tworzony z pasją przez grupę przyjaciół znających się jak łyse konie. Z wielkim zapałem zwiedzają Polskę, oraz wyruszają w świat przy każdej możliwej okazji, uwieczniając napotkane piękno na niesamowitych fotografiach. Ich celem są nie tylko miejsca oczywiste, dobrze znane każdemu turyście, ale też te, gdzie rzadko ktoś dociera. Jeżeli kochasz wyprawy, muzea, zamczyska, opowieści z dalekich krain, praktyczne poradniki, profesjonalną fotografią podróżniczą, czy legendy z najróżniejszych zakątków świata to znakomicie trafiłeś – Nasze Szlaki zapraszają.
Link do bloga

 

Partnerskie noclegi:

  • oferty spa dla dwojga
  • oferty na wakacje w Polsce
  • pakiety wypoczynkowe i promocje w hotelach
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu