Noclegi Ustronie Morskie

Kilka słów o Ustroniu Morskim

Szukasz idealnego miejsca na spokojny urlop z dala od zgiełku miasta? Wybierz się do Ustronia Morskiego! Ta mała wieś położona nad Morzem Bałtyckim ma w sobie niezwykły urok. Nieważne w jakiej części Ustronia Morskiego się znajdziecie, w kilka minut dojdziecie do plaży nad Bałtykiem, gdzie na małym molo będziecie mogli nie tylko podziwiać piękne widoki, ale także napić się kawy i zjeść smaczną rybę.

Z czego słynie Ustronie Morskie? Z jednych z najczystszych plaż w Polsce, dlatego wieś ta jest bardzo często wybierana jako kierunek podróży dla rodzin z dziećmi, na kolonie czy zielone szkoły. Centrum wsi z licznymi straganami, restauracjami i rozrywkami dla turystów oddzielone jest od plaży pasmem wydm, drzew i aleją spacerową. Dlatego jest to miejsce idealne dla osób, które lubią leniuchować lub aktywnie spędzać swój urlop wypożyczając rowery i zjeżdżając najbliższą okolicę. Położenie tej uroczej i malowniczej wsi pozwala na szybką wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie będziecie mogli wybrać się do Muzeum Minerałów w latarni morskiej. Rzut beretem od Ustronia Morskiego spotkacie najstarszy dąb, jaki rośnie w Polsce. Bolesław – bo takie jest jego imię, to wiekowy staruszek, który liczy ponad 800 lat.

Ustronie Morskie to urokliwy zakątek Polski, do którego warto przyjechać chociaż raz w swoim życiu żeby poczuć niezwykła magię, spokój i ciszę Bałtyku, jakiej nie zaznacie nigdzie indziej!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu