Noclegi Dźwirzyno

Szum morza, piaszczysta plaża, las sosnowy i odpoczynek nad niezatłoczonym jeziorem – wszystko to znajdziecie w jednej miejscowości. Dźwirzyno położone jest na pięknych terenach. Zwolennicy długiego leżenia na plaży i opalania się będą mogli tutaj całe dnie wylegiwać się na piasku i korzystać z nadmorskich uroków. Fani sportów wodnych i wszyscy ci, którzy szukają spokojnego miejsca na wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i tłumów będą mogli natomiast odpocząć nad jeziorem Resko Przymorskie. Wystarczy tylko kilka chwil żeby z centrum miejscowości dojść nad brzeg tego pięknego jeziora, gdzie swój wolny czas spędzają fani wodnego szaleństwa, wędkarze oraz całe rodziny z dziećmi.

Wieś ta nie tylko posiada bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego i kąpielisko, położona jest nad przepięknym jeziorem, ale również jest otoczona przez sosnowy las tuż przy wydmach, który oddziela morze od miasteczka. Dźwirzyno to także kurort z pomnikami przyrody, spotkacie tutaj dęby szypułkowe o wysokości nawet 20 metrów, których widok zapiera dech w piersiach. Liczą one nawet 250 lat i niewątpliwie należą do jednych z piękniejszych elementów krajobrazu tej okolicy. Tak piękne tereny sprzyjają długim spacerom i uprawianiu letnich sportów. Co roku w lipcu odbywa się w Dźwirzynie Ogólnopolski Bieg „Ku Słońcu”, w którym zwycięzca otrzymuje nie lada nagrodę – Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. To doskonały sposób żeby połączyć swój urlop z aktywnymi sposobami spędzania wolnego czasu, tym bardziej, że termin biegu zbiega się z letnimi wyjazdami.

Dźwirzyno może pochwalić się także Szlakiem Rowerowym Wokół Bałtyku, który przebiega przez tę miejscowość. Wystarczy tylko wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę po okolicy żeby podziwiać piękne, malownicze tereny i spędzić ciekawie czas. Trudno oprzeć się wszystkim urokom Dźwirzyna i jest to doskonałe miejsce na urlop dla każdego, kto marzy o kąpielach w morzu i opalaniu, wędkowaniu nad brzegiem jeziora, graniu w piłkę plażową czy rowerowych wycieczkach. Wszystko to znajdziecie w niewielkiej miejscowości położonej na Pomorzu Zachodnim – Dźwirzynie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu