Dołącz do VisitON i docieraj do Turystów. SKUTECZNIE!

Obiekty noclegowe mogą liczyć na rozbudowaną prezentację z możliwością umieszczenia własnego filmu, piktogramów z udogodnieniami, galerii zdjęć, mapy dojazdu. Kluczowe udogodnienia obiektu zorganizowane są w zakładkach a każda prezentacja wyposażona jest w indywidualne statystyki odwiedzin. Dodatkowo, oprócz obiektu możliwe jest dodawanie pakietów wypoczynkowych i promocji. Jeśli potrzebujesz dodatkowej reklamy - bannerów reklamowych, chcesz żeby Twoja oferta wyświetlala się nad konkurencją, wyświetlenia oferty na głównej stronie portalu - odwiedź stronę http://oferta.visiton.pl/ lub skontaktuj się z nami w celu przedstawienia indywidualnej wyceny reklamy.

Atrakcje turystyczne - dodaj rozbudowaną prezentację swojej atrakcji turystycznej (czarter jachtu, park rozrywki, spływy kajakowe, escape roomy, zabytki, muzea itp.), aby Turyści mogli zaplanować swoją podróż w 100% - od wyboru noclegu po ciekawe miejsca i rozrywkę w okolicy.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami biuro@visiton.pl

Rejestracja użytkownika
Szczegóły dotyczące prezentacji
Profil użytkownika
Anuluj

Właścicielem portalu Visiton jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszyce (11-200) ul. Sadowa 6 (zwany dalej VisitON). VisitON oświadcza, że jest administratorem danych wprowadzonych w formularzu przez Państwa VisitON oświadcza, że wprowadzone w formularzu dane będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania zgłoszenia obiektu / atrakcji turystycznej. Bez wyrażenia zgody, dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.). Mają Państwo możliwość dostępu do treści danych (po zaakceptowaniu konta przez VisitON) oraz mają Państwo możliwość ich dowolnej modyfikacji (poprawiania lub usunięcia). Dane podawane są dobrowolnie. W przypadku niezaakceptowania konta użytkownika lub odmowy dalszej współracy, dane zostaną trwale usunięte przez VisitON i w żaden sposób nie będą dalej przetwarzane.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu