Mielno

Noclegi Mielno

Niewątpliwie głównym atutem Mielna – nadmorskiej miejscowości leżącej w województwie zachodniopomorskim nieopodal Koszalina – jest jego położenie. Piaszczysta plaża, długie wybrzeże i letnie kąpielisko sprawiają, że turyści bardzo chętnie i licznie odwiedzają tę miejscowość. Co ciekawego czeka na Was w Mielnie?

Dzięki temu, że miasto to położone jest nad dwoma zbiornikami wodnymi – Morzem Bałtyckim oraz Jeziorem Jamno – noclegi Mielno cieszą się ogromnym zainteresowaniem o każdej porze roku. Jest to istny raj dla prawdziwych miłośników wodnego szaleństwa. Liczne przystanie żeglarskie i wypożyczalnie sprzętów: rowerków wodnych, kajaków, nart zachęcają wszystkich amatorów i rodziny z dziećmi do odwiedzin Mielna w sezonie letnim. Każdego roku odbywają się tutaj mistrzostwa, gdzie fani sportów wodnych mogą się zaprezentować i wziąć udział w rywalizacji o pierwsze miejsce w nartach wodnych.

To nie tylko raj dla fanów sportów wodnych, ale także miłośników zimowych kąpieli, którym nie straszny mróz, śnieg i wiatr. Ku czci wszystkich morsów, którzy już od 2004 roku przyjeżdżają tutaj licznie na Międzynarodowy Zlot Morsów, powstał piękny pomnik. Możecie podziwiać go przy głównym wejściu na plażę Mielna. Tutaj poczujecie również historyczny duch dawnych czasów.

Jeżeli dla Was wakacje to przede wszystkim dobra zabawa – nie znajdziecie w całej Polsce lepszego miejsca na urlop! Z nami znajdziecie szybko i wygodnie noclegi Mielno i w regionie. Miasto to słynie nie tylko z pięknego kąpieliska letniego, ale również zielonych terenów tuż przy plaży. Właśnie tam znajdują się zabudowania będące imitacją osad budowanych przez pierwszych Słowian. Każdy skosztuje tu tradycyjnych, dawnych potraw, trunków i dowie się wielu istotnych, nieznanych dotąd faktów z życia naszych przodków.

Mielno jest znane nie tylko ze względu na pięknie zagospodarowane tereny, ale również kluby taneczne i liczne atrakcje. Wieczorem miasto to tętni życiem, na ulicach widać uśmiechnięte twarze turystów i mieszkańców, którzy zjeżdżają tutaj z całej okolicy żeby spotkać się i pobawić ze znajomymi. Nie brakuje tutaj restauracji czy barów, w których można smacznie zjeść i spędzić czas z najbliższymi osobami. Dzięki temu, że Mielno leży zaledwie kilka kilometrów od Koszalina, do którego bez trudu można dojechać drogami krajowymi, a także innymi środkami transportu, komunikacja z Mielnem jest bardzo szybka i tania. Co kilka minut z Koszalina odjeżdżają busy, które każdego dnia dowożą do Mielna setki osób. To sprawia, że turyści tak chętnie i licznie wybierają Mielno jako kierunek swoich letnich i zimowych podróży. Visiton zaprasza do przeglądania oferty na noclegi Mielno i jednocześnie życzy udanego wypoczynku!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu