Oferta patronatu medialnego

Visiton.pl jest prężnie rozwijającym się portalem turystycznym na polskim rynku. W bardzo krótkim czasie z prostej przeglądarki noclegów staliśmy się rozbudowaną bazą z kompleksową prezentacją obiektów noclegowych oraz przeglądarką atrakcji turystycznych w okolicy. Z nami zaplanujesz kompleksowo urlop, niezależnie w jaką część Polski planujesz wyruszyć.

Zapraszamy wszystkie podmioty organizujące ciekawe wydarzenia kulturalne, eventy muzyczne, wydarzenia sportowe, akcje społeczne itp. Chętnie pomożemy w promowaniu wydarzenia i poszerzeniu zasięgu odbiorców.

Jako VisitON oferujemy:

  • Umieszczenie na stronie portalu zapowiedzi imprezy/wydarzenia na co najmniej 7 dni przed datą jego rozpoczęcia (miejsce do ustalenia),
  • Umieszczenie banneru promującego wydarzenie na wszystkich podstronach Portalu (miejsce do ustalenia)
  • Artykuł sponsorowany w dziale „aktualności” gdzie znajdzie się informacja zarówno przed wydarzeniem jak i podsumowanie wydarzenia po jego zakończeniu. Do artykułów dołączone zostaną zdjęcia i/lub film z wydarzenia (zdjęcia i film muszą być wcześniej skonsultowane z nami abyśmy mogli ustalić parametry techniczne).
  • Informację o wydarzeniu w naszych Mediach Społecznościowych
  • Wykorzystanie naszej bazy odbiorców newslettera w celu wysłania mailingu

Pamiętaj!

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Zatem zakres i rodzaj promocji może być uszyty na miarę potrzeb.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu