Jelenia Góra

Noclegi Jelenia Góra

Jelenia Góra jest pięknym miastem położonym na Dolnym Śląsku, w śródgórskiej malowniczej Kotlinie Jeleniogórskiej. Góry Izerskie otaczają ją od zachodu, od północy Góry Kaczawskie, od południa Karkonosze, a natomiast Rudawy Janowickie od wschodu. Położenie miasta sprawa, że niezależnie gdzie się zatrzymamy będziemy mieć niezapomniane noclegi.

Jelenia Góra za sprawą swojej długiej historii jest bardzo interesująca. Najpiękniejszym miejscem w mieście jest rynek z okazałym ratuszem oraz zabytkowymi kamieniczkami. Niecodzienną siedzibą Informacji Turystycznej stał się zabytkowy tramwaj.

W granicach tej miejscowości leżą atrakcyjne tereny, kiedyś samodzielne miejscowości jak Cieplice Zdrój, Maciejowa, Goduszyn oraz Sobieszów, kryjące pałace, parki i wiele innych atrakcji turystycznych. Znajdują się tutaj także piękne krajobrazy, wspaniała Dolina Pałaców i Ogrodów. Obszar ten jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów przez cały rok dzięki mnogości szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych, a także dzięki bliskości Karkonoszy i innych grup górskich. Wszystko to sprawia właśnie, że szukając frazy „noclegi Jelenia Góra” znajdziemy wiele atrakcyjnych lokalizacji z bliskim sąsiedztwem atrakcji.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu