Świeradów Zdrój

Noclegi Świeradów

Dolny Śląsk to malownicze, turystyczne tereny, do których chce się wracać nie tylko latem, ale również zimą. Jedną z takich urokliwych miejscowości jest Świeradów Zdrój, położony niedaleko Jeleniej Góry. Znajdujący się w dolinie rzeki Kwisy, w Górach Izerskich, sąsiaduje z gminami: Mirsk i Leśna. Okolice, które co roku są licznie odwiedzane przez turystów obfitują w noclegi. Świeradów Zdrój jest zatem jedną z górskich typowo turystycznych miejscowości a jego baza noclegowa to nie tylko uzdrowiska, ale także hotele, pensjonaty a także pokoje gościnne i apartamenty.

Nie wyjeżdżając ze Świeradowa można urozmaicić swój wypoczynek o baseny, korty tenisowe czy też tereny do jazdy konnej. Znaleźć tu także można tory saneczkowe, wyciągi narciarskie i rozmaite szlaki turystyczne, które ciągną się przez Sudety. Dodatkowo szlaki takie jak te w strony Stogu Izerskiego czy też Sępiej Góry zaprowadzą turystów w legendarne miejsca pogańskich świątyń.

Tak więc dla kochających góry to właśnie tutaj znajdą się idealne noclegi. Świeradów może być celem samym w sobie lub bardzo dobrą bazową wypadową w góry.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu