Termy Cieplickie

Miasto
Kontakt ul. Park Zdrojowy 5
58-560 Jelenia Góra

tel.: 75 754 69 01

Opis

Termy Cieplickie znajdujące się u podnóża Karkonoszy to nowoczesny kompleks basenów oraz SPA przygotowany z myślą o całych rodzinach.

W termach w Jeleniej Górze dzięki wielu atrakcjom zarówno entuzjaści zabawy, sportu jak i wypoczynku znajdą coś dla siebie.

Termy Cieplickie to kameralny park wodny. Można w nim znaleźć szereg ciekawych atrakcji, do których zaliczyć można m.in.: leżaki wodne, zjeżdżalnie rurowe, trzytorową zjeżdżalnię rodzinną, bicze oraz płaszcze wodne, jacuzzi, dziką rzekę, a także huśtawkę wodną. Na terenie term znajdują się także wyjątkowe baseny termalne zdrojowe oraz norweskie, w których można zrelaksować się na zewnątrz w gorącej wodzie. Dodatkowo ofertę sportowo-rekreacyjną uzupełnia strefa SPA Term Cieplickich. W strefie SPA znajdują się: sauny (infrared, parowa oraz 2 fińskie), 3 wanny jacuzzi, strefa relaksu z leżankami, 2 gabinety masażu, a także grota śnieżna i wytwornica lodu.

W Termach Cieplickich organizowana jest także nauka pływania dla dzieci oraz Aqua Aerobic. Termy to także idealne miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego z animatorem. Z myślą o najmłodszych zwiedzających termy przygotowały pokój matki z dzieckiem, Kącik Pana Kropelki oraz animacje w wodzie.

Po wyczerpujących zabawach w wodzie, relaksujących masażach i innych zabiegach można zjeść pyszne przekąski, napić się aromatycznej kawy, czy też spróbować przepysznych wypieków w kawiarni, znajdującej się na terenie Term Cieplickich. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jelenia Góra, Dolnośląskie
ul. Park Zdrojowy 5 , 58-560 Jelenia Góra
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu