Rezydencja Spa & Wellness Nad Wodospadem

Góry
Kontakt ul. Myśliwska 1a
58-570 Jelenia Góra – Jagniątków
+ 48 508 501 125

Opis

Rezydencja stworzona została z myślą o tych, którzy pragną wyciszenia i prywatności w luksusowych warunkach

Rezydencja Spa & Wellness Nad Wodospadem to nowoczesny obiekt oddany do użytku w czerwcu 2012 roku. Rezydencja stworzona została z myślą o tych, którzy pragną wyciszenia i prywatności w luksusowych warunkach. Tylko tutaj poczuć można pełen komfort, odpocząć w klimatycznych i wytwornych wnętrzach, cieszyć się swobodą.

Do wyłącznej dyspozycji gości pozostaje basen, jacuzzi, gabinety kosmetyczne, kort tenisowy i boisko do siatkówki, sztuczna plaża nad zbiornikiem z górską wodą oraz wodospad, którego szum kołysze naszych gości do snu. W obiekcie funkcjonuje również wypożyczalnia sprzętu sportowego (piłki, rakiety tenisowe, kije do nordic walking, kije i piłki golfowe itp.) oraz pojazdów, w której znajdują się rowery marki Mercedes, quad, skutery Vespa i zabytkowy cabriolet Mercedes.

Położony tuż obok turystycznych szlaków obiekt pozwala na aktywny wypoczynek: górskie wędrówki, zimą szusowanie po narciarskich trasach, zwiedzanie turystycznych miejscowości – Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby.

Rezydencja dysponuje apartamentami o różnych standardzie. Od wygodnych apartamentów Silver, przez komfortowe i posiadające część dzienną apartamenty Silver Plus posiadające wyjście na taras lub balkon, aż po luksusowe, przestronne dwupoziomowe apartamenty Gold, z tarasów których rozlega się wspaniały widok na górskie szczyty.

Udogodnienia

basen
sauna fińska
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
spa
gabinet masażu
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
teren ogrodzony
kort tenisowy
jacuzzi
taras
ogród
bar
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
prywatna plaża
mini-golf

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA, COM_DJCLASSIFIEDS_MINI-GOLF
Nocleg
Podstawowe informacje
Film
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów8
Powierzchnia apartamentów (m2)23-50
Godziny śniadań8:00 – 9:30
Godziny obiadokolacji18:00 – 19:00
Akceptowane formy płatnościkarta, gotówka, przelew, vouchery
Możliwe formy rezerwacjirezerwacja online, rezerwacja telefoniczna
Języki jakimi posługuje się personelPL, DE
Opłata parkingowaw cenie noclegu

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jelenia Góra, Dolnośląskie
Myśliwska 1a, 58-570 Jelenia Góra – Jagniątków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu