Dolnyśląsk

  • Filter

ul. Muzealna 7, 58-580, Szklarska Poręba

Podążając ścieżką edukacyjną pośród Karkonoskiego Parku Krajobrazowego będziecie mogli przeżyć 500 milionów lat, spędzić ciekawie czas całą rodziną na łonie natury dzięki bujnej roślinności i przez chwilę poczuć się jak nasi przodkowie.

 

Ściegny 200, 58-540, Karpacz

W Western City w Karpaczu poczujecie się przez chwilę jak na Dzikim Zachodzie, wcielicie się w szeryfów broniących praw i porządku miasteczka, weźmiecie udział w lekcjach jazdy konno...

 

Pokrzywna 76, 48-267, Jarnołtówek

Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy polsko-czeskiej – w niewielkiej wsi Jarnołtówek –położone jest Zaginione Miasto Rosenau - Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki dla całej rodziny. Nazwa tego miejsca nierozerwalnie związana jest z legendą o osadzie otoczonej murami – Rosenau, która według opowieści mogła istnieć na terenie Gór Opawskich.

 

Pstrowskiego 5a, 58-580, Szklarska Poręba

Esplanada to park rozrywki dla całej rodziny znajdujący się w samym sercu dobrze znanej turystom Szklarskiej Poręby. Każdego roku odwiedzają go setki osób, które w tej górskiej miejscowości szukają nie tylko odpoczynku na łonie natury, ale także wspaniałej rozrywki dla całej rodziny.

 

Borowska 99, 50-558, Wrocław

Sieć basenów z wieloma atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i starszych, pomoże Wam świetnie się bawić i gwarantujemy, że tutaj nie będziecie się nudzić! Zjeżdżalnie, leniwa rzeka, basen z falami – to tylko niektóre z nich. Z myślą o maluszkach powstała dziecięca zatoka, w której pociechy pod okiem swoich czujnych rodziców, będą mogły oddać się beztroskim zabawom, a niektóre po raz pierwszy pobawić się na basenie.

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu