ZOO Team

Miasto
Kontakt Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

kom.: 781 324 524

Opis

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na bliskie spotkania ze zwierzętami egzotycznymi.

ZOO TEAM, to wystawa zwierząt egzotycznych, która zachwyca nie tylko różnorodnością prezentowanych okazów, ale daje też możliwość bliskiego kontaktu z jaszczurkami, wężami, pająkami i skorpionami, żółwiami, a nawet z… kotem Ryśkiem. Wizyta w ZOO TEAM jest, zatem nie tylko okazją do poznania egzotycznych zwierząt, ale również do zmierzenia się z własnymi lękami i uprzedzeniami. Dla wielu jest to też miejsce na zdobycie nowej bezcennej wiedzy na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Ciekawostką wystawy jest fakt, że okazy te gościły w różnych programach telewizyjnych, takich jak TOP MODEL, YOU CAN DANCE, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, a nawet jeden z pająków o nazwie Emilka promował ofertę wiosenną 2015 stacji TVN Turbo. Warto z bliska zobaczyć zwierzęta, które w świecie zwierząt mogą być śmiało uważane za celebrytów.
Wystawa otrzymała również wielokrotnie nagrody GRAND PRIX w kategorii najciekawszych wystaw na targach zoologicznych oraz była prezentowana we wszystkich województwach naszego kraju.
Dodatkowo w siedzibie ZOO TEAM można zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci, napić się pysznej kawy lub herbaty, albo też w luźnej atmosferze podyskutować z grupą znajomych o swojej pasji.

 

Nasz cennik:

Normalny - 30 zł

Ulgowy - 25 zł

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - 90 zł

Bilet grupowy (min. 10 osób) - po 20 zł za osobę

Pakiet VIP - zwiedzanie z zarezerwowanym wyłącznie dla siebie przewodnikiem. Cena normalnych biletów + 150 zł za każdą godzinę

 

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu