ZOO Team

Miasto
Kontakt Pl. Orląt Lwowskich 20A
53-605 Wrocław

kom.: 781 324 894

Opis

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na bliskie spotkania ze zwierzętami egzotycznymi.

ZOO TEAM, to wystawa zwierząt egzotycznych, która zachwyca nie tylko różnorodnością prezentowanych okazów – około 200, ale daje też możliwość bliskiego kontaktu z jaszczurkami, wężami, pająkami i skorpionami, a nawet z jeżami, królikami i… kotem Ryśkiem. Wizyta w ZOO TEAM jest, zatem nie tylko okazją do poznania egzotycznych zwierząt, ale również do zmierzenia się z własnymi lękami i uprzedzeniami. Dla wielu jest to też miejsce na zdobycie nowej bezcennej wiedzy na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Ciekawostką wystawy jest fakt, że okazy te gościły w różnych programach telewizyjnych, takich jak TOP MODEL, YOU CAN DANCE, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, a nawet jeden z pająków o nazwie Emilka promował ofertę wiosenną 2015 stacji TVN Turbo. Warto z bliska zobaczyć zwierzęta, które w świecie zwierząt mogą być śmiało uważane za celebrytów.
Wystawa otrzymała również wielokrotnie nagrody GRAND PRIX w kategorii najciekawszych wystaw na targach zoologicznych oraz była prezentowana we wszystkich województwach naszego kraju.
Dodatkowo w siedzibie ZOO TEAM można zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci, napić się pysznej kawy lub herbaty, albo też w luźnej atmosferze podyskutować z grupą znajomych o swojej pasji.

W bezpośrednim sąsiedztwie ZOO TEAM można zobaczyć jeszcze Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery, Kolejkowo, Dom strachów, Strzelnica oraz baza noclegowa – Hostel Świebodzki i Hostel Locomotive.

Nasz cennik:

Normalny - 20 zł

Szkoła średnia/studenci/emeryci - 17 zł

Dziecięcy (od 4 do 15 lat) - 15 zł

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - 50 zł

Karta dużej rodziny - zniżka 10%

Bilet grupowy (min. 5 osób) - po 15 zł dorośli, po 10 zł dzieci

Bilet kwartalny - 60 zł dorośli, 50 zł sz.śr./studenci, 45 zł dzieci

Cennik usług dodatkowych:

Prelekcja na temat zwierząt egzotycznych - 50 zł/do 45 minut/    grupa maksymalnie do 20 osób

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Pl. Orląt Lwowskich 20A, 53-605 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu