Dworek Binkowski***

Miasto
Kontakt ul. Szczepaniaka 40
25-118 Kielce
tel.: 41 340 35 55

Opis

Dworek Binkowski*** znajduje się w spokojnej, parkowej okolicy, nieopodal pięknego lasu w Kielcach.

Dworek oferuje odprężającą atmosferę oraz eleganckie i komfortowe pokoje.

To elegancki kompleks hotelowy, który sprawdza się doskonale jako destynacja wypoczynkowa oraz miejsce do organizacji spotkań biznesowych.

Profesjonalna obsługa, przestronne, w pełni wyposażone pokoje, stylowa restauracja "Glamour", wykwintne sale balowe oraz dostęp do Strefy Welleness to tylko kilka z wielu wyjątkowych atrakcji, które oferuje ten ekskluzywny obiekt.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 8 pokój jednoosobowych, 20 pokoi jedno- lub dwuosobowych, a także 1 apartament. Pokój Standard w Dworku to stylowo wyposażone pokoje 1- lub 2-osobowe z łazienką. Pokoje Lux to przestronne stylowe pokoje z łożem małżeńskim oraz łazienką. Natomiast apartament naszego Dworku to przestronny, butikowy apartament, którego komfort uczyni Państwa pobyt wyjątkowym.

Restauracja Dworku Binkowski*** prezentuje od najlepszej strony dania kuchni staropolskiej i regionalnej. Mogą Państwo wybierać spośród najsmaczniejszych polskich potraw przygotowanych pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni. W skład naszego obiektu wchodzi przepiękna sala balowa, która sprawia, że jest to miejsce doskonałe zarówno na obiad w rodzinnym gronie, jak i wystawne wesele.

W naszym Dworku posiadamy także Salę Koktajlową, Salę Kameralną oraz Salę Balową.

Udogodnienia

basen
sauna fińska
sauna infrared
grota solna
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
wi-fi
restauracja w obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Grota solna, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaObiekt miejski
Łączna ilość pokoi28
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kielce, Świętokrzyskie
ul. Szczepaniaka 40, 25-118 Kielce
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu