Arka Noego w Pławnej

Miasto
Kontakt Pławna Dolna 93
59-623 Lubomierz

Opis

Arka Noego znajdująca się w magicznej miejscowości Pławna została wybudowana z drewna wymęczonego czasem i historią, przez niezwykłego artystę.

Majestatyczna Arka wypełniona dziełami sztuki sakralnej, relikwiami i artefaktami z różnych zakątków świata. W tym miejscu będziesz mógł przenieść się w daleką podróż po morzu historii i doznasz potopu pozytywnych wrażeń.

Noe niegdyś zbudował arkę, której rozmiary i przeznaczenie rozpalają wyobraźnię wielu osób do dziś. Dariusz Miliński z Pławnej, konstruktor arki XXI-wieku, wziął się do rzeczy po swojemu.

Arka Noego w magicznej miejscowości Pławna. Usadowiona na zboczu góry arka widoczna jest z odległości kilku kilometrów. Wybudowana z drewna wymęczonego czasem i historią, przez niezwykłego artystę. Długa na 40 i szeroka na 15 metrów, jest ponoć bliźniacza do tej zbudowanej przez Noego. Majestatyczna Arka wypełniona dziełami sztuki sakralnej, relikwiami i artefaktami z różnych zakątków świata. W tym miejscu będziesz mógł przenieść się w daleką podróż po morzu historii i doznasz potopu pozytywnych wrażeń.

Drewniana łódź to kolejna atrakcja turystyczna we wsi. W Pławnej powstała już bajkowa kraina z Zamkiem Śląskich Legend i gród rycerski.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lubomierz, Dolnośląskie
Pławna Dolna 93, 59-623 Lubomierz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu