Śląsk

  • Filter

Osiemdziesieciokilometrowa kraina będąca rajem dla każdego, kto ceni sobie piękno i rekreację na najwyższym poziomie.

Zamkowa, 42-440, Podzamcze

Przez wieki Zamek w Ogrodzieńcu stał na straży bezpieczeństwa polskich granic. Dziś, choć pozostały po nim tylko ruiny, nadal pełni funkcję obronną: ma za zadanie strzec odwiedzające jego okolice osoby przed nudą i nieznajomością dobrej zabawy.

42-440, Ogrodzieniec

Turnieje rycerskie, biesiady staropolskie, pikniki, żywe lekcje historii czy wieczory z duchami podczas których wybrani szczęśliwcy mogą spostrzec biegającego po okolicy Czarnego Psa z Ogrodzieńca - to właśnie Ogrodzieniec!

 

Katowicka 24, 44-240, Żory

Jedyny w swoim rodzaju park rozrywki rodem z Dzikiego Zachodu, którego nie znajdziecie w żadnej innej części naszego kraju.

ul. Katowicka 199, 43-450, Ustroń

Prehistoryczne olbrzymy sprzed 65 milionów lat w ich naturalnej wielkości. Rozrywka i edukacja w jednym. Taka wycieczka z pewnością zapadnie Wam w pamięci.

Hodowlana 2, 43-430, Ochaby

Wielki park rozrywki w małej miejscowości. Wystawa miniatur, dom do góry nogami, kino 6D, park dinozaurów i wiele innych. Niezapomniane wrażenia dla dzieci i dla dorosłych

Plac Atrakcji 1, 41-501, Chorzów

Legendia to najstarszy polski lunapark, który zapewnia rozrywkę tysiącom osób już od ponad 57 lat.

 

ul. Zdrojowa 16, 43-450 , Ustroń

Leśny Park Niespodzianek to miejsce, które łączy w sobie odpoczynek, a także naukę poprzez zabawę.

Franciszka Matuszczyka, 44-300, Wodzisław Śląski

Tutaj pobawicie się razem z pociechami w zabawy ze swojego dzieciństwa i sami cofniecie się do czasów, kiedy byliście mali, a życie płynęło miło i beztrosko. 

 

Aleja Róż 1, 41-300, Dąbrowa Górnicza

Nemo świat rozrywki w Dąbrowie Górniczej, dzięki dużej liczbie atrakcji oraz połączeniu z hotelem jest wspaniałym miejscem na weekendowy wypad z całą rodziną. Aby skorzystać z całej przygotowanej oferty kilkugodzinny wstęp może okazać się zbyt krótki, a dzięki restauracji czy miejscu noclegowym, nie musimy się martwić o późny powrót do domu.

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu