Manufaktura Słodyczy Hokus Pokuss

Miasto
Kontakt ul. Piłsudskiego 17
42-310 Żarki

kom.: 530 815 045
e-mail: manufaktura.zarki@gmail.com

Opis

Manufaktura Słodyczy Hokus Pokuss to miejsce o bajkowej nazwie gdzie jest smacznie, słodko i kolorowo, gdzie można twórczo i niebanalnie spędzić czas.

To miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych – wspólnej pracy, zabawy i niezapomnianych wrażeń. To pierwsza na Jurze Manufaktura, w której lizaki i karmelki wyrabiane są ręcznie, według tradycyjnych receptur w oparciu o naturalne składniki i aromaty.

Warto tu zajrzeć, aby poczuć ten niecodzienny klimat małej produkcji połączonej z możliwością zakupu produktu, i degustacji na miejscu.

Organizujemy:

- Warsztaty dla grup zorganizowanych

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty wytwarzania słodyczy do magicznej i słodkiej krainy HokusPokuss. U nas dzieci obserwują proces wytwarzania lizaków i cukierków od momentu, kiedy cukier jest jeszcze w formie płynnej, po dolewanie barwników i aromatów, wyrabianie masy cukrowej, a na końcu najbardziej przyjemna i atrakcyjna część dla naszych gości – własnoręczne formowanie swojego lizaka. W trakcie pokazujemy również, jak wyczarować przeróżne bajkowe kształty z cukru, częstujemy jeszcze ciepłymi słodyczami i doskonale się przy tym bawimy. Na miejscu także sklepik z ręcznie wyrabianymi oryginalnymi słodkościami, gdzie można zakupić m. in. cukrowe róże, cukierki i lizaki w wielu niespotykanych smakach i kolorach oraz postacie z gier i bajek – Myszka Minnie, Angry Birds, Minionek itp. Warsztaty trwają ok. 60 minut, przyjmujemy grupy do 50 osób. Koszt 11zł/dziecko. W przypadku większej liczby osób zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Warsztaty łączone”.

- Warsztaty dla rodzin

Dzieci wraz z rodzicami mogą przekonać się jak wygląda proces produkcji lizaków i cukierków oraz wziąć w nim udział, własnoręcznie wytwarzając swojego lizaka. Odwiedzając nasze kolorowe i apetyczne miejsce, skosztować można jeszcze ciepłych słodyczy o oryginalnych i intensywnych smakach. Pokażemy również jak wytwarza się cukrowe słodkości w najróżniejszych kształtach i kolorach. Na miejscu także sklepik z ręcznie wyrabianymi oryginalnymi słodyczami, gdzie można zakupić m. in. cukrowe róże, cukierki i lizaki w wielu niespotykanych smakach i kolorach oraz postacie z gier i bajek – Myszka Minnie, Angry Birds, Minionek itp.

- Warsztaty łączone

Przy większej grupie (ok. 40-50 osób) dzieci dzielimy na dwie mniejsze grupy, jedna z nich uczestniczy w warsztatach wytwarzania słodyczy w Manufakturze Słodyczy HokusPokuss, a druga grupa bierze udział w innych wybranych przez siebie warsztatach. Po godzinie następuje zamiana grup, tak, że każde dziecko korzysta z dwóch atrakcji.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Żarki, Śląskie
Piłsudskiego 17, 42-310 Żarki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu