Park w Dechę

Miasto
Kontakt ul. Leszczyńska 20
43-300 Bielsko-Biała

kom.: 661 220 055

Opis

Park w DECHĘ to przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu.

Dla naszych małych i większych Gości przygotowaliśmy szereg autorskich, niespotykanych nigdzie indziej instalacji rekreacyjnych.

Co spotkacie na uroczym zalesionym terenie, położonym nad rzeką Białą? Po pierwsze gigantycznego, trzynastometrowego GORYLA. Drewniany krewniak King-Konga to doskonały punkt obserwacyjny, z którego jak na dłoni widać całą okolicę. Po wdrapaniu się na jego głowę można szybko dostać się z powrotem na dół dwiema zjeżdżalniami rurowymi.

Towarzystwa dotrzymuje mu szczerzący kły, długi na 23 metry KROKODYL ze ścianką wspinaczkową, otwartą zjeżdżalnią i interaktywną piaskownicą oraz JEŻYK, czyli nasza unikatowa szczudlarnia.  Najmłodsi będą mogli ścigać się w KRETOWISKU, czyli 74-metrowym labiryncie rurowym oraz w KOSTKARCE – dwupoziomowym torze przeszkód, stymulującym koordynację i pracę różnych partii mięśni.

Oprócz tego znajdziecie u nas tor wodny, asekurowany park linowy zbudowany wokół drzew, poduchy do skakania oraz ponad dwadzieścia stanowisk do gier i zabaw, rozwijających sprawność fizyczną, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole. Spragnieni odpoczynku, smacznego posiłku i dodatkowych atrakcji znajdą je w strefie gastronomiczno-eventowej MaTaJa

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie
Leszczyńska 20 , 43-300 Bielsko-Biała
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu