Park Ogrodzieniec

Miasto
Kontakt ul. Zamkowa 33
42-440 Podzamcze

kom.: 606 669 742

Opis

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, które wzbogacą pobyt na jurze Krakowsko-Częstochowskiej i zamku Ogrodzieniec.

Nasz kompleks składa się z 5 atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy:

- Park Miniatur – w naszym parku zobaczyć można szlak Orlich Gniazd w skali 1:25 rozciągający się od Krakowa, aż po Częstochowę. Makiety zamków i warowni odtworzone zostały zgodnie z prawdą historyczną, a samo wykonanie makiet poprzedziły wielomiesięczne poszukiwania i opracowywania dokumentacji historycznej. Obiekty, które prezentowane są w Parku Miniatur zostały umieszczone w otwartej przestrzeni, ponieważ oprócz samych budowli odtworzyliśmy także interesujące ukształtowanie Jury.

- Park Rozrywki – to atrakcja, która jest dedykowana dla młodszych uczestników rodzin. Przyjeżdżając do Ogrodzieńca, rodziny zwiedzają zamek, Gród Birów  oraz Park Miniatur. Teraz przyszła kolej na atrakcję skierowaną przede wszystkim do dzieci. Park Rozrywki posiada urządzenia, które doskonale komponują się z otaczającym go krajobrazem, dzięki czemu będąc na jego terenie uczestnik dalej ma wrażenie, że znajduje się w krainie średniowiecza, zamków i rycerstwa.

- Park Doświadczeń Fizycznych – zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie. Na terenie naszego Parku znajdziecie 35 urządzeń, dzięki którym dowiecie się jak działają podstawowe prawa fizyki. Tutaj rzeczy, które na pozór wydają się niemożliwe – stają się możliwe.

- Dom Legend i Strachów – to unikatowa atrakcja turystyczna na skalę całego kraju. Przechodząc prze wrota naszego obiektu, przenosisz się w świat baśni oraz legend, z których słynie Jura Krakowsko-Częstochowska. Chcesz stanąć oko w oko z potężnym czarnym psem, poznać sylwetkę białej damy lub zostać otoczonym przez potężne nietoperze? Zapraszamy do środka byś osobiście się przekonał jak straszne są postacie przedstawiające wydarzenia, które według wielu tajemniczych i owianych grozą opowieści – wydarzyły się naprawdę.

- Tor Saneczkowy – to przede wszystkim dobra zabawa, wielkie emocje i ciągła adrenalina. Dzięki pięknie oddanemu w scenerii Zamku Ogrodzienieckiemu torowi zjazdowemu z licznymi zakrętami oraz specjalnie przygotowanym wózkom, będziesz mógł pomknąć z niespotykaną dotąd prędkością. Tu nie ma znaczenia ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – ta atrakcja na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu torowi, masz pewność że zjedziesz bezpiecznie nawet pędząc z możliwie największą prędkością. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Podzamcze k. Ogrodzieńca, Śląskie
Zamkowa 33 , 42-440 Podzamcze
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu