Kujawsko-Pomorskie

  • Filter

ul. Sportowa 1, 86-050, Solec Kujawsk

JuraPark to niezwykłe miejsce nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w całej Polsce scalające różne pokolenia.

 

Toruńska 61, 82-200, Malbork

Na ścieżce edukacyjnej rozciągającej się na 1350 metrów Dinoparku w Malborku napotkacie niezwykłe okazy największych drapieżników, które zamieszkiwały Ziemię miliony lat temu. 40 modeli dinozaurów, które ruszają się, oddychają i wydają przeraźliwe dźwięki.

 

Południowa, 86-300, Grudziądz

Główną atrakcją parku rozrywki MegaPark jest miasteczko westernowe, w którym czas stanął w miejscu. Dzięki niemu przeniesiecie się w przeszłość, poznacie tradycje i zwyczaje panujące na Dzikim Zachodzie, spotkacie się osobiście z szeryfem stojącym na straży porządku i prawa, a także będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć na własne oczy pojedynek rewolwerowców

 

Kolejowa 99, 88-420, Rogowo

Zaurolandia to jeden z największych parków rozrywki w Polsce, w którym z bliska przyjrzycie się ponad osiemdziesięciu dinozaurom w ich naturalnych rozmiarach. Jeżeli fascynuje Was historia tych drapieżników oraz to, w jaki sposób wyginęły, chcecie zobaczyć niezwykłą wystawę skamielin z różnych epok geologicznych, spędzić czas ze swoimi dziećmi na zabawie, w Zaurolandii znajdziecie wszystko to, czego szukacie podczas wakacji czy weekendowego wyjazdu.

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu