obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Tey Hostel

Miasto
0.00 (0 votes)
Kontakt Ul. Kramarska 1/6
61-765 Poznań
tel. 730 692 278

Opis

Wybierz poznański Tey Hostel i przenocuj tanio!

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą niedrogo przespać się w Poznaniu. Nasz hostel jest nowocześnie wyposażony, atrakcyjnie zlokalizowany, także zapewnia pełną gamę udogodnień. Zachęcamy do sprawdzenia cen i galerii naszego hostelu na stronie internetowej!

Chcielibyśmy, aby Tey Hostel był miejscem przyjaznym dla wszystkich odwiedzających. Stworzyliśmy dla Was, Drodzy Goście, kilka stref, w których można zrelaksować się po ciężkim dniu lub aktywnej wycieczce po mieście. Mamy tanie noclegi w postaci pięknie urządzonych pokojów, sympatyczną kuchnię, gdzie można wypić aromatyczną kawkę, relaksacyjne lobby, przemiłe recepcjonistki i fantastyczną atmosferę! Do tego przygotowujemy śniadania, dzięki którym idealnie rozpoczniecie swój dzień. Czego chcieć więcej… No może wuchtę wiary (powsz. dużo ludzi) co będą w te i wefte (powsz. Tam i z powrotem) przyjeżdżać do nas

Udogodnienia

obiekt chroniony
parking na terenie hotelu
wi-fi
akceptacja pobytu ze zwierzęciem

Informacje dodatkowe

Udogodnienia obiekt chroniony, parking na terenie hotelu, wi-fi, akceptacja pobytu ze zwierzęciem
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi24
Pokoje cena od59 PLN, 25 PLN/ łóżko
Wyposażenie pokojuUmywalka, Wi-Fi, pościel
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14.00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11.00
Godziny śniadań07.30 - 09.30
Rodzaj śniadańCatering
Opłata za zwierzę w pokoju15 PLN / doba
Możliwe formy rezerwacjiOn-line, telefonicznie
Aktywności wewnętrzneTV w lobby, kącik czytelniczy,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieDostep do faxu, drukarki i skanera, deska do prasowania, żelazko, ręczniki, łóżeczko dla dziecka

Opinie

Dodaj opinię logując się przy pomocy jednego z popularnych mediów społecznościowych, wykorzystując aplikację DISQUS lub dodaj opinię bez logowania - kliknij w polę "nazwa" a następnie zaznacz pole "wolę pisać jako gość"

Dodając opinię akceptujesz regulamin portalu. VisitON, którego właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszycach (11-200) przy ul. Sadowa 6 NIP: 6516159559, nie wykorzysta Twojego adresu mailowego oraz żadnych danych zawartych w komentarzu do celów innych niż przedstawienie opinii na temat danego obiektu/atrakcji/pakietu. Jeżeli chcesz cofnąć swoją opinię na jego temat - skontaktuj się z nami.
Dodając opinię oświadczasz, że opinia prezentuje Twoje poglądy i jest oparta o Twoje osbiste doświadczenia z danym obiektem/miejscem/pakietem. Oświadczasz również, że nie jesteś w żaden sposób (osobiście czy służbowo) powiązany z w/w. Właściciel VisitON nie ponosi odpowiedzialności za dodawaną opinię a wszelka odpowiedzialność spoczywa na osobie dodającej opinię. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane.

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Ul. Kramarska 1/6, 61-765

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu