Miasteczko westernowe MegaPark

Miasto
Kontakt ul. Południowa
86-300 Grudziądz

tel.: 56 465 23 49
kom.: 667 697 687

Opis

MegaPark – niezwykłe centrum rekreacji i edukacji dla całej rodziny – przeniesie Was w świat Dzikiego Zachodu.

Ale to dopiero zaledwie początek wszystkich atrakcji, które czekają na milusińskich i ich rodziców w MegaParku w Grudziądzu. Tutaj spotkacie się także z kangurami, kozami czy strusiami, zobaczycie gigantyczne dinozaury, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę, przeniesiecie się także do magicznego, baśniowego świata dobrze Wam znanych bajek. Wszystko to z jednym biletem, który upoważnia Was do korzystania ze wszystkich atrakcji tego miejsca. Zobaczcie przegląd najważniejszych rzeczy, których nie możecie ominąć podczas zwiedzania!

Miasteczko westernowe

Główną atrakcją parku rozrywki MegaPark jest miasteczko westernowe, w którym czas stanął w miejscu. Dzięki niemu przeniesiecie się w przeszłość, poznacie tradycje i zwyczaje panujące na Dzikim Zachodzie, spotkacie się osobiście z szeryfem stojącym na straży porządku i prawa, a także będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć na własne oczy pojedynek rewolwerowców, który zapewne jest Wam znany z niejednego westernu. W samym sercu miasteczka usytuowany jest sklep z kowbojskimi akcesoriami, dlatego po wyjściu z MegaParku możecie wyglądać naprawdę rodem z Dzikiego Zachodu. Tutaj odbywają się największe w Polsce pokazy i spektakle nawiązujące do tradycji westernu, a obejrzycie je na amfiteatrze mieszącym nawet 1000 osób. Takiego widowiska nie możecie przegapić!

ZOO

To szczególny przystanek dla najmłodszych dzieci, które tutaj, czasami nawet po raz pierwszy w swoim życiu, będą mogły spotkać niezwykłe gatunki zwierząt, zarówno tych domowych czy hodowlanych, jak i egzotycznych. Dzięki temu, że zwierzęta są udomowione i przyzwyczajone do częstego kontaktu z człowiekiem, będziecie mieli niepowtarzalną okazję nakarmić kozy, ptactwo domowe, a także poznać obyczaje strusi, emu czy wielbłądów. Na terenie ZOO powstało także Safari z modelami różnych gatunków, w którym będziecie mogli przyjrzeć się rodzinie słoni, tygrysowi i innym zwierzętom w ich naturalnych rozmiarach.

Park Jurajski

Nie lada gratką nie tylko dla miłośników paleontologii, ale również małych odkrywców ciekawych świata jest Park Jurajski z modelami największych drapieżników zamieszkujących naszą planetę. Tutaj odważni będą mogli stanąć oko w oko z dinozaurami, poznać ich niesamowitą historię oraz przyczynę wyginięcia, a także przyjrzeć się znanym dobrze z codziennego życia owadom w szczegółach. Wszystko to za sprawą gigantycznych modeli wykończonych z precyzją i niezwykłą starannością. Wszystkie dinozaury, które spotkacie w Parku Jurajskim posiadają swoje naturalne rozmiary i są odwzorowane bardzo realistycznie.

Kraina Bajek

Chcecie zobaczyć Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków? Obejrzeć domek zabawnej rodziny Flinstonów? Spotkać bohaterów innych znanych bajek? Poznacie je w MegaParku w Grudziądzu! Przeniesiecie się tutaj do świata czarodziejskich opowieści, baśni i fantazji, i przez chwilę poczujecie się znowu jak dzieci, a Wasze pociechy z pewnością będą zachwycone! Usłyszycie tutaj także najbardziej znane polskie legendy: o Smoku Wawelskim czy Mysiej Wieży.

Lunapark

Szczególną atrakcją, a także doskonałą ruchową formą rozrywki dla wszystkich dzieci będzie Lunapark znajdujący się w miasteczku westernowym MegaPark. Tutaj pociechy będą mogły się naprawdę wyszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, karuzelach czy Eurobungee. Po takiej dawce ruchu i atrakcji każde dziecko na pewno będzie szczęśliwe!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie
ul. Południowa, 86-300 Grudziądz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu