The Bridge Suites

Miasto
Cena: 189,00PLN
Kontakt +48 12 306 78 68, reception@bridgesuites.pl

Opis

Atrakcyjne i nowoczesne apartamenty, mieszczące się w modnej i najbardziej rozwijającej się dzielnicy Krakowa – Podgórzu.

Obiekt The Bridge Suites położony jest w Krakowie, 2,1 km od muzeum fabryki Oskara Schindlera i 2,2 km od Wawelu. Zapewnia on restaurację oraz widoki na rzekę. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi i prywatnego parkingu.

Wszystkie opcje zakwaterowania są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę z suszarką do włosów, bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz prysznicem.

O poranku serwowane jest śniadanie kontynentalne.

Obiekt charakteryzuje się indywidualnym wystrojem łączącym nowoczesność z historią regionu. Wystrój wnętrz nawiązuje do zabytkowych budynków, dzieł rzemieślników i krakowskich artystów nowego pokolenia.

Hotelowa restauracja Art&Craft Atelier oferuje niezwykłe doznania kulinarne i stanowi skład kuchni europejskiej ze smakami Podgórza, opartymi na recepturach przedwojennych mieszkańców.

Od Rynku Głównego z wieżą ratuszową dzielą obiekt 2,2 km. Odległość od lotniska Kraków-Balice wynosi 23 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy.

Zapraszamy!

Udogodnienia

obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
prysznice w pokojach
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12
Możliwe formy rezerwacjitelefon, email
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Łączna ilość apartamentów23
Apartamenty cena od189

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Przy Moście 7, 30-508
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu