obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Pensjonat "BOROWIK"

Góry
0.00 (0 votes)
Kontakt Wczasowa 6
58-570 Jelenia Góra-Jagniątków
48 (75) 755 36 73

Opis

Pensjonat „Borowik” położony jest w Jeleniej Górze (Jagniątków) malowniczej dolinie u stóp Karkonoszy. Od granicy Karkonoskiego Parku Narodowego dzieli go zaledwie kilkaset metrów. Pensjonat leży w  bezpośredniej bliskości uzdrowiska Cieplice, Michałowic i Piechowic.

Z okien i tarasów pensjonatu rozciąga się piękna panorama Karkonoszy i widok na Czarny i Śnieżny Kocioł, Paciorki, Wielki Szyszak, Śmielec.

Dwa kilometry od pensjonatu na niedostępnej skale wznosi się zamek Chojnik. Teren pensjonatu jest ogrodzony i monitorowany z zewnątrz. W pensjonacie znajduje się kawiarnia z bilardem i grami zręcznościowymi, stołówka, sala konferencyjna, sauna, jakuzzi.

 

Gwarantujemy świetne warunki do zabawy i wypoczynku m.in.: boisko do kosza, siatkówki, piłki nożnej, miejsce na ognisko, huśtawki dla dzieci, grill, parking.

Na siłowni może jednocześnie ćwiczyć 16 osób. W bezpośrednim otoczeniu pensjonatu znajdują się wspaniałe trasy do biegania i zdobywania kondycji.

Pensjonat dysponuje nowoczesna salą sportową z pełnym wyposażeniem o wymiarach 24×15,5m.

Zapraszamy do odwiedzin http://borowik.com.pl/

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
teren ogrodzony
bilard
jacuzzi
całodobowa recepcja
siłownia
pokój gier
bar
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia plac zabaw dla dzieci, sauna fińska, obiekt monitorowany, parking na terenie obiektu, łóżka podwójne, łóżka pojedyncze, prysznice w pokojach, TV satelitarna, wi-fi, nie akceptujemy zwierząt, teren ogrodzony, bilard, jacuzzi, całodobowa recepcja, siłownia, pokój gier, bar, zakaz palenia w całym obiekcie, miejsce na ognisko lub grilla
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11:00
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce na integracjeMiejsce rodzinne
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta nie są akceptowane.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy, karta płatnicza, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Doplata za dzieciBezpłatnie! Wszystkie dzieci do lat 3 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, niemiecki
Opłata parkingowaParking bezpłatny.
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokoje cena odod 48zł/doba
Wyposażenie pokojuPokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, TV, telefon.
Aktywności wewnętrznebilard, gry zręcznościowe, sala sportowa, siłownia
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, plac zabaw dla dzieci, narciarstw , kort tenisowy, nordic walking, wycieczki rowerowe, boisko do koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieProponujemy własny transport autokarowy – wygodny transfer z/do dworca, lotniska – w kraju i zagranicą.
Oferta SPAPensjonat Borowik dysponuje profesjonalnie wyposażoną siłownią, w której może jednocześnie ćwiczyć 16 osób. Nowoczesny sprzęt charakteryzujący się najlepszymi parametrami, maty, drabinki oraz ławeczki zapewniają możliwość pełnego i wszechstronnego treningu siłowego. Stabilny sprzęt zapewnia komfort i bezpieczne użytkowanie. Po wysiłku fizycznym odnowę biologiczną zapewniają sauna i jacuzzi.
Oferta biznesowaPensjonat Borowik to idealne miejsce na organizację dużych imprez takich jak: przyjęcia, bankiety, konferencje, szkolenia czy sympozja. Oferujemy salę konferencyjną z nagłośnieniem, rzutnikiem, TV oraz video.

Opinie

Dodaj opinię logując się przy pomocy jednego z popularnych mediów społecznościowych, wykorzystując aplikację DISQUS lub dodaj opinię bez logowania - kliknij w polę "nazwa" a następnie zaznacz pole "wolę pisać jako gość"

Dodając opinię akceptujesz regulamin portalu. VisitON, którego właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszycach (11-200) przy ul. Sadowa 6 NIP: 6516159559, nie wykorzysta Twojego adresu mailowego oraz żadnych danych zawartych w komentarzu do celów innych niż przedstawienie opinii na temat danego obiektu/atrakcji/pakietu. Jeżeli chcesz cofnąć swoją opinię na jego temat - skontaktuj się z nami.
Dodając opinię oświadczasz, że opinia prezentuje Twoje poglądy i jest oparta o Twoje osbiste doświadczenia z danym obiektem/miejscem/pakietem. Oświadczasz również, że nie jesteś w żaden sposób (osobiście czy służbowo) powiązany z w/w. Właściciel VisitON nie ponosi odpowiedzialności za dodawaną opinię a wszelka odpowiedzialność spoczywa na osobie dodającej opinię. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane.

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jelenia Góra, Dolnośląskie
Wczasowa 6, 58-570 Jelenia Góra-Jagniątków

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu