Dworek nad Łąkami w Kiermusach

Poza Miastem
Kontakt Kiermusy 12
16-080 Tykocin
Tel. 85 718 70 79
kom. 501 607 566

Opis

Dworek nad Łąkami jest jedynym w swoim rodzaju miejscem na Podlasiu.

Pensjonat Kiermusy Dworek nad Łąkami położony jest w okolicach Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego, 500 metrów od brzegu Narwi. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego WiFi. Publiczny parking dostępny jest bezpłatnie.

Wystrój pokoi w pensjonacie Kiermusy Dworek nad Łąkami zainspirowany został historycznymi motywami. Wszystkie pokoje ozdobione są zabytkowymi dodatkami. W każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka z wanną.

Karczma Rzym, która działa na terenie pensjonatu, zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej. Do dyspozycji Gości jest również sezonowy kryty basen. Przez cały rok w sali jadalnej pensjonatu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

W każdą niedzielę Goście mogą zwiedzić Muzeum Oręża Polskiego w Jantarowym Kasztelu, zrekonstruowanej średniowiecznej warowni.

Dworzec autobusowy w Tykocinie oddalony jest od obiektu o 4,5 km.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
usługa prania
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
spa
gabinet masażu
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
jacuzzi
całodobowa recepcja

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
SPA
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi21 pokoi
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania
Pokój kategoria 2Pokój dwoosobowy typu Superior
Wyposażenie pokojuW każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka z wanną.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki, rosyjski
Restauracja 1Karczma Rzym
Opłata parkingowaDworek oferuje bezplatny parking na terenie obiektu.
Aktywności wewnętrzneBalia, biblioteka
Aktywności zewnętrzneWędkarstwo, jazda na rowerze, nordic walking,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWymiana walut, wypożyczalnia rowerów
Oferta SPAMamy niewątpliwy zaszczyt i przyjemność zaprosić Wielmożnych Państwa do Staropolskiej Altany zdrowia i urody. Możecie tam zaznać niebiańskich rozkoszy zarówno dla ciała jak i ducha. Proponujemy Państwu różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne oraz masaże. Po aktywnym wypoczynku na łonie przyrody, każdy może odnowić siły witalne w pokoju kąpielowym w jacuzzi czy też w saunie suchej o temp. 90 st. C, która regeneruje organizm. Po seansie polecamy ochłodzenie się pod natryskiem, a następnie odpoczynek w ogrodzie lub strefie relaksu. Balia zewnętrzna usytuowana tuż przy Altanie daje jedyną okazję, aby o każdej porze roku móc na świeżym powietrzu korzystać z uroków SPA. Bez względu na pogodę mają Państwo możliwość kąpieli w gorącej wodzie, nawet przy blasku gwiazd. Podczas kąpieli, szczególnie w zimie, człowiek hartuje się i uodparnia na choroby. Kąpiel w balii daje niezapomniane wrażenia. Proszę sobie wyobrazić śnieżny, zimowy dzień, kiedy na zewnątrz jest minusowa temperatura a Państwo zażywają gorącej kąpieli w naszej balii wypełnionej po brzegi gorącą wodą, pachnącej drewnem a wszystko wokół paruje. Dodatkowym atutem pozwalającym bardziej się zrelaksować i czerpać jeszcze więcej dobrego z zabiegów, jest nadnarwiańska przyroda. Podczas spacerów i wycieczek znajdą Państwo radość, ukojenie i wyciszenie.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kiermusy, Podlaskie
Kiermusy 12, 16-080 Tykocin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu