Montownia Zagadek

Miasto
Kontakt ul. Narutowicza 52/8 (III piętro)
20-016 Lublin

kom.: 697 162 169
montowniazagadek@gmail.com

Opis

Montownia Zagadek to Escape Room znajdujący się w Lublinie.

O co chodzi? 

Chodzi o rozrywkę. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się z nimi zmierzyć wraz z grupą znajomych, jeśli poszukujesz nowych sposobów na oderwanie się od codzienności, jeśli chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji, to Montownia Zagadek jest dla Ciebie. To gra typu escape room. Ty i Twoja drużyna macie 45 minut, żeby wydostać się z zamkniętego pokoju pełnego łamigłówek. Brzmi skomplikowanie? Przy odrobinie spostrzegawczości, logicznego myślenia i, co najważniejsze, wzajemnej współpracy, wyjdziecie z tego zwycięsko. Najważniejsze to Wasze poczucie przyjemnie spędzonego czasu. Do wyboru są dwa scenariusze: 

Cztery pokoje 

Wschód słońca rozpoczął kolejny poranek w malowniczym hrabstwie Wiltshire. Dzień wstał piękny, choć nie dla wszystkich. Tej nocy otruto starego, poczciwego właściciela hotelu – pana Johnsona. W budynku przebywało wtedy czterech lokatorów - aktorka Bridget Monroe, meloman Paolo Pianini, miejscowy pijak Hans Katzenjammer i podróżnik Stefan Vychodny. Czy zdołacie ustalić tożsamość sprawcy? Spieszcie się, słońce coraz wyżej, czasu coraz mniej… Odnajdziecie w sobie szósty zmysł?

Włam po diamenty 

Przekręty finansowe dokonywane na światową skalę przyniosły panu Goldmanowi fortunę oraz chorobę serca. Ten niemiecki bankier, wielbiciel kubańskich cygar i gier hazardowych, zainwestował swoją fortunę w drogocenne diamenty. Wcielcie się w szajkę włamywaczy – Waszym zadaniem jest odnalezienie starannie ukrytych diamentów i wydostanie się z pokoju przed nadejściem właściciela. Pan Goldman wraca z pobliskiego kasyna za 45 minut… Do dzieła!

Godziny otwarcia:

  • pon - sob: 10.00 - 20.45

Cennik:

  • 99 zł grupa od 2 - 5 osób
  • dodatkowa osoba +15 zł

Promocje stałe: 

  • Poniedziałkowy spadek cen: -50% na drugi pokój
  • Wtorek cwaniaka: Wyjdź w 45 minut i bez podpowiedzi - zapłać 5 zł za grę.
  • Środa dla par: -30% dla par
  • Studencki czwartek: - 20% z legitymacją studencką 
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lublin, Lubelskie
Narutowicza 52/8, 20-016 Lublin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu