Hotel Wyspiański

Miasto
Kontakt Westerplatte 15
31-033 Kraków
+48 12 422 95 66

Opis

Hotel Wyspiański to 3-gwiazdkowy, w pełni zmodernizowany i komfortowy obiekt, oferujący zakwaterowanie w przystępnych cenach.

Hotel Wyspiański położony jest w samym centrum Krakowa, tuż przy Plantach, okalających Stare Miasto. Oferujemy nocleg w odnowionych, nowoczesnych pokojach - jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy z 231 pokoi wyposażony jest w łazienkę, TV, telefon, Wi-Fi. Niektóre pokoje posiadają balkony. Pokoje typu Premium wyposażone są dodatkowo w sejf i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dodatkowo hotel dysponuje 5 salami konferencyjnymi, umożliwiającymi organizację szkoleń i spotkań biznesowych.

Na miejscu w hotelu znajduje się restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej oraz bar. Ponadto w hotelu znajduje się przechowalnia bagażu, sklepik z pamiątkami i biżuterią, a za budynkiem przestronny parking.

W tym samym budynku jest bankomat, biuro podróży, sklep papierniczy, fotograf i sklep spożywczy.

Dogodna lokalizacja ułatwia zwiedzanie Starego Miasta i Kazimierza. Dobre połączenie komunikacyjne umożliwia podróż do bardziej oddalonych miejsc w Krakowie. Hotel jest dogodnie skomunikowany z ICE Kraków i Tauron Areną (niedaleko przystanki komunikacji miejskiej), gdzie odbywają się liczne imprezy kulturalne, koncerty i wydarzenia sportowe.

Bliskość Dworca PKP i dogodne połączenie z lotniskiem sprawia, że można wygodnie podróżować i dotrzeć na miejsce z lotniska do Hotelu.

Obsługa na miejscu pomoże i doradzi zorganizować czas na miejscu (informacje o atrakcjach, oferta wycieczek, czy możliwość wypożyczenia roweru - dostępne na recepcji).

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
sklepik
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
sale konferencyjne
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaBed & BreakfastObiekt miejskiHotel biznesowy
Godziny śniadań7:00 - 11:00
Rodzaj śniadańbufet
Dla niepełnosprawnychprzystosowane pokoje, winda, rampy, podjazdy
Łączna ilość pokoi231

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Westerplatte 15, 31-033 Kraków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu