Hotel Panorama w Krakowie

Miasto
Cena: 185 PLNPLN
Kontakt +48 12 260 64 00

Opis

Hotel „Nowa Panorama” to klimatyczne miejsce, w którym poczujesz domową atmosferę, zjesz pyszne śniadanie, odpoczniesz przy filiżance aromatycznej kawy.

Hotel „Nowa Panorama” to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku. Atrakcyjna lokalizacja, domowa atmosfera, pyszne jedzenie oraz pomocny i wykwalifikowany personel zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Do Państwa dyspozycji oddajemy 48 miejsc noclegowych w 20 pokojach. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w: telewizor, telefon, bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Nasz hotel położony jest niecałe 3 km od Wawelu, Starego Miasta i dzielnicy Kazimierz. Nieopodal znajduje się także Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pobliżu hotelu mieści się zalew Zakrzówek oraz Park Skałki Twardowskiego. Kilka minut pieszo od hotelu zlokalizowany jest całodobowy market Tesco. Warto dodać, że w pobliżu hotelu „Nowa Panorama” mieści się bezpośredni dostęp do węzła komunikacyjnego, dzięki czemu w łatwy sposób dotrzesz w wybrane przez siebie miejsce.

Zapewniamy bogatą ofertę śniadaniową, bezpłatny parking oraz pomoc w organizacji lokalnych wycieczek z przewodnikiem, dzięki którym odkryjesz historię Krakowa. Nasz obiekt akceptuje zwierzęta domowe (z dopłatą – 25 zł na dobę). Niemowlętom oraz dzieciom do lat 5. oferujemy pobyt bezpłatny.

Co ciekawe, wybierając hotel „Nowa Panorama”, otrzymasz 15% zniżki do Aqua Parku oraz 10% zniżki na tajski masaż, który zapewniamy w naszych pokojach hotelowych, po wcześniejszym umówieniu z masażystą.

Udogodnienia

room service
pranie na miejscu
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV kablowa
gabinet masażu
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja obok obiektu
lobby bar
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
pokój gier
sale konferencyjne
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaObiekt miejskiMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinneHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadańOd 7:00 do 10:00
Rodzaj śniadańBufet
Opłata za zwierzę w pokoju25 PLN
Akceptowane formy płatnościKarta, gotówka, przedpłata
Możliwe formy rezerwacjiTelefoniczna, mailowa, przez różne portale
Bezkosztowa anulacjaTak, w wypadku rezerwacji typu STD, za dwa dni przed przyjazdem
Języki jakimi posługuje się personelPolski, Angielski, Rosyjski, Ukraiński
Godziny Roomservice10-14
Opłata parkingowaBezpłatne
Łączna ilość pokoi20
Pokój kategoria 18
Pokój kategoria 26
Pokój kategoria 36
Pokoje cena od135 PLN
Wyposażenie pokojuW każdym pokoju znajduje się: telewizor, telefon, bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz łazienka z kabiną prysznicową.
Co jest wliczone w cenie noclegu?Parking, Wi-Fi
Powierzchnia pokoi (m2)16 m2
Aktywności zewnętrzneWycieczki, masaż

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Wacława Lipińskiego 3/1, 30-349
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu