obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Park Linowy AB Landia Rytro

Miasto
Kontakt 33-343 Rytro 604
tel. 18 547 44 44
manager@ablandia.pl

Opis

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Chcesz być wysoko wśród koron drzew? Lubisz aktywny wypoczynek?

Jeżeli TAK, to musisz koniecznie nas odwiedzić!!! Dla osób lubiących dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia, Park Linowy w Rytrze jest jedną z głównych atrakcji Beskidu Sądeckiego i okolicznych miejscowości, Piwnicznej Zdrój, Starego Sącza, Nowego Sącza, Wierchomli, Muszyny, Krynicy Zdrój!

Park Linowy znajduje się w przepięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowego – Beskid Sądecki (w odległości: 45 km Krynica, 36 km Muszyna, 13 km Nowy Sącz, 9 km Piwniczna Zdrój), przez Park wije się górski strumień, który wraz z florą i ukształtowaniem terenu tworzy cudowny krajobraz, wręcz wymarzony do wypoczynku i spędzenia wolnego czasu. Dodatkowym atutem jest czyste, górskie powietrze oraz cisza i spokój. RYTRO JEST wręcz PRZEPIĘKNE, stanowi doskonałą bazę wypadową w urocze okoliczne tereny! Zapraszamy na niezapomnianą przygodę do Perły Beskidu Sądeckiego!

Park stworzony jest do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i grupowych, w tym grup szkolnych.

Atrakcje Parku:

  • Sześć tras linowych, prawie 2 km w drzewach, w tym szybka Trasa Zjazdowa PAJĘCZAK (4 zjazdy, w tym jeden o dł.200m),
  • Strefa Juniora - linowy plac zabaw na drzewach dla dzieci z szeregiem atrakcji.
  • Kule Wodne, Rowerki Wodne
  • Niesamowita atrakcja wahadło BigSWING - z wysokości 20 m

Zabawa z nami jest BEZPIECZNA gdyż:

  • Park został wyposażony w bardzo bezpieczny system asekuracji, tzw bezwypięciowy - uczestnicy przed wejściem na trasę linową zostaną wpięci przez instruktora do systemu asekuracyjnego i wypięci dopiero po przejściu całej trasy. Nie ma możliwości wypięcia się z systemu asekuracyjnego podczas pokonywania trasy linowej.
  • Park został wykonany wg międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT i przechodzi coroczne przeglądy dokonywane przez firmy zewnętrzne
  • Używamy atestowanego sprzętu renomowanej firmy PETZL
  • Stosujemy pełne uprzęże chroniące cały korpus uczestnika
  • Nasza kadra instruktorska przeszła profesjonalne szkolenia
  • Uczestnicy na wyższe trasy linowe otrzymuję od nas rękawiczki jednorazowego użytku
Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rytro, Małopolskie
Rytro 604, 33-343 Rytro

Noclegi Małopolska

Najbardziej znane miasta województwa Małopolskiego? Oczywiście Kraków i Zakopane. Któż nie miał okazji zachwycać się Wawelem czy przejść po Krupówkach?

Jeśli jednak rzeczywiście jeszcze tego nie zrobił - warto! Warto też zobaczyć Oświęcim, kopalnię soli w Bochni, rynek w Nowym Sączu czy przejść się po Tatrach. Zabrakłoby miejsca na to aby wymienić wszystkie atrakcje które oferuje (a także noclegi) Małopolska.

Jedno jest pewne: podziwiając cuda tego regionu trzeba w końcu udać się spać. Miejsc noclegowych jest mnóstwo - od agroturystyki i pensjonatów w cichych rejonach, przez prywatne kwatery w sercu miast po hotele oferujące dodatkowo relaks w SPA czy basenie. Dobrze wybrane noclegi (małopolska posiada tego dosyć sporo) zagwarantują siły do zimowych szaleństw na stokach, letnich wypraw w Tatry, rodzinnego zwiedzania Krakowa czy wycieczki na Morskie Oko.

Warto sprawdzić jakie noclegi oferujemy w tym regionie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu