Włodawa

Ceny biletów: - 12 zł normalny, - 7 zł ulgowy, - 30 zł bilet rodzinny (2 dorosłych i 2 dzieci do 18 lat), - usługa przewodnika: 50 zł w jęz. polskim, 100 zł w jęz. angielskim, 150 zł w jęz. hebrajskim.PLN

Noclegi Lubelskie

W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, a Szczebrzeszyn leży na Lubelszczyźnie. Tak samo jak piękna Zamość, Roztoczański Park Narodowy i Nałęczów.

Jeśli ktoś chce odwiedzić najbardziej wysunięty na wschód kawałek Polski to trafi do województwa lubelskiego. A tam spotka nie tylko fantastyczne widoki i szlaki kajakowe, ale też mnóstwo miejsc noclegowych. I tutaj wkracza VisitOn z pomocą w wyborze tego, co spełni Wasze oczekiwania.

Relaks w hotelu SPA, aktywny wypoczynek z bazą wypadową w gościnnej agroturystyce czy obcowanie z naturą na polu biwakowym – dla każdego to, czego potrzebuje. Zarówno spragnieni ciszy jak i chcących zasmakować tętniącego życiem miasta. Wierzymy, że wschód Polski zachwyci swoją unikalną aurą a wybrane miejsce noclegowe będzie uzupełnieniem na urlop w Polsce albo weekend w spa.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu