Fear Factory - Dom Strachów w Krakowie

Miasto
Kontakt ul. Westerplatte 5/9
31-033 Kraków

kom.: 571 431 981
e-mail: info@fearfactory.com.pl

Opis

Chcesz się sprawdzić i udowodnić innym, że nie zawiedziesz? Że choćby nie wiem co, nie zawrócisz i wyprowadzisz wszystkich z tego przeklętego miejsca?

Czy uda Ci się pokonać strach i poświęcić się dla grupy oddając im jedyną latarkę, samemu zostając w ciemnej izbie umożliwiając ucieczkę pozostałym?

Przekonaj się, jak pachnie strach twoich towarzyszy, gdy w panującej dookoła całkowitej ciemności słyszycie tylko ciągłe sapanie i szyderczy śmiech istoty z najgłębszych czeluści zła, gotowej na wszystko, byleby nie dopuścić do sukcesu waszej wyprawy.

Od ocalenia oddziela was jedynie rozwiązanie pozornie prostego zadania, lecz cała wasza uwaga bez przerwy skupia się na podążającej za wami mrocznej postaci, w każdej chwili gotowej do skoku.

Sprawdźcie się typując swojego lidera, ale pamiętajcie – przetrwacie tylko w zespole.

U NAS MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ:

WIECZÓR KAWALERSKI/PANIEŃSKI

Wieczór Panieński/Kawalerski jest okazją jedyną w swoim rodzaju, dlatego też przygotowane atrakcje muszą sprostać temu wymaganiu. Jest to bardzo dobry pomysł na rozkręcenie imprezy już na samym starcie. Warto zapewnić sobie niepowtarzalną i cieszącą się ogromnym powodzeniem formę rozrywki jaką jest wizyta w domu strachu. Fear Factory umożliwia stworzenie pokazu indywidualnego i dostosowanego do grupy. Nasi aktorzy dostarczą Państwu niesamowitych wrażeń i adrenaliny a przyszły Pan/Pani młoda będą mieli zapewnione specjalne atrakcje. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony, które możemy omówić drogą mailową bądź poprzez kontakt telefoniczny.

URODZINY

Każdy pragnie aby dzień urodzin był spędzony w sposób niepowtarzalny. Wizyta w domu strachu jest bardzo oryginalnym pomysłem na prezent. Nasi aktorzy zadbają zarówno o gości jak i o solenizanta. Pokaz urodzinowy sprawi, że solenizant poczuje się naprawdę wyjątkowo a przy okazji cała grupa będzie się świetnie bawić! Pokaz urodzinowy, tak jak każdy pokaz w naszym domu strachu jest indywidualny i dostosowany do grupy. Zapraszamy do kontaktu aby ustalić szczegóły oraz aby dowiedzieć się dokładniej co taki pokaz zawiera.

WYCIECZKI SZKOLNE

Wizyta w domu strachu w ramach wycieczki szkolnej cieszy się ogromną popularnością. Pewnie zastawiacie się Państwo dlaczego? Przede wszystkim integruje grupę, uczy współpracy i wzajemnej odpowiedzialności a przy okazji dostarcza niesamowitych emocji. W zależności od grupy istnieje możliwości wyboru wersji pokazowej tak aby była ona dostosowana do potrzeb i oczekiwań. Jeżeli grupa liczy powyżej 20 osób istnieje możliwość przyjęcia grupy poza standardowymi godzinami otwarcia. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

OŚWIADCZYNY

Czy jesteś oryginalny i chcesz mieć pewność, że powie „tak ” a jednocześnie chciałbyś aby ta wyjątkowa chwila została zapamiętana bardzo długo? Czy chcesz aby przyszła wybranka była całkowicie zaskoczona? Jako miejsce oświadczyn wybierz Fear Factory! Będąc w domu strachu możesz udowodnić swoją odwagę i poczuć się jak prawdziwy bohater przeprowadzając swoją ukochaną przez mroczne pokoje! Jest to bardzo nowoczesny i oryginalny pomysł szczególnie dla osób, które chcą wykazać się niebywałą kreatywnością i inicjatywą odchodząc tym samym od stereotypów. Zapraszamy do kontaktu aby omówić szczegóły, scenariusz omawiany jest indywidualnie z osobą, planującą oświadczyny, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z państwa strony.

IMPREZY FIRMOWE/ IMPREZY INTEGRACYJNE

Wizyta w Fear Factory jest doskonałym i uniwersalnym pomysłem na wyjście firmowe czy też spotkanie integracyjne. Rozwiązywanie zagadek, wzajemna odpowiedzialność za siebie, zdolność do poświęceń w imię dobra reszty grupy to idealny sposób na zacieśnienie relacji interpersonalnych. Pozytywnym aspektem wyboru naszego domu strachu jako miejsca integracji jest fakt, iż jest to bardzo dobry sposób na rozpoczęcie spotkania i rozluźnienie atmosfery. Przejście poprzez poszczególne pomieszczenia zapewnia niezapomniane emocje. Jeżeli grupa liczy powyżej 20 osób istnieje możliwość przyjęcia grupy poza standardowymi godzinami otwarcia. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Westerplatte 5/9, 31-033 Kraków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu