Fortuna Hotel w Krakowie

Miasto
Kontakt Ul. Czapskich 5
31-110 Kraków
tel. +48 12 422 31 43
tel. +48 12 411 08 06

Opis

Zapraszamy do grona przyjaciół Hotelu Fortuna. U nas poczuj się jak w domu.

Mamy przyjemność przedstawić Hotel Fortuna, który znajduje się w centrum miasta w pobliżu największego i najpiękniejszego placu Europy, zwanego Rynkiem Głównym w Krakowie. Naszym zacnym sąsiadem jest najstarszy w Polsce Uniwersytet Jagielloński oraz Planty Krakowskie (wyjątkowy ogród miejski, który otacza najstarszą część Krakowa).
Hotel Fortuna znajduje się w odnowionej, dziewiętnastowiecznej kamienicy, w której przed laty mieściło się słynne Męskie Liceum prowadzone przez Zakon Pijarów. Naprzeciwko hotelu znajduje się pałac Hutten-Czapskich, będący własnością Muzeum Narodowego, którego główna siedziba mieści się dwa kroki stąd.
Nasza dewiza to dbanie o życzliwą obsługę i warunki sprzyjające zarówno pracy jak i wypoczynkowi. Dzięki korzystnemu położeniu Goście mogą korzystać z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej Krakowa.

Lokalizacja Hotelu Fortuna w centrum Krakowa pozwala naszym Gościom na łatwy dojazd jak i piesze zwiedzanie Starego Miasta. Od Krakowskiego Rynku dzieli nas zaledwie 3-minutowy spacer. Znajdujemy się w odległości 100 m od Starego Miasta, niecały 1 km od Głównego Dworca PKP i Dworca Autobusowego. Środki komunikacji miejskiej, które mogą być pomocne to autobusy linii: 124, 152, 424 oraz tramwaje: 15 i 18. Prosty dojazd z lotniska Balice autobusem nr 208 w ciągu 30 minut, bądź taksówką w ciągu 15 minut to także duże ułatwienie. Zapewniamy naszym Gościom pomoc w organizacji transferu z lotniska Balice oraz Katowice-Pyrzowice.
Bliskie sąsiedztwo krakowskich uczelni oraz stałych obiektów konferencyjnych to duże udogodnienie, szczególnie dla Gości biznesowych i konferencyjnych.

Pomożemy Państwu w zagospodarowaniu wolnego czasu.
Zorganizujemy wycieczkę po krakowskim Starym Mieście i Kazimierzu, jak również wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce i obozów w Auschwitz-Birkenau.
Na specjalne życzenie zorganizujemy wyprawę w dowolne miejsca w okolicach Krakowa. Współpracujemy z wypożyczalniami samochodów i rowerów.
Zarezerwujemy bilety do teatru, kina, opery lub filharmonii, na koncerty muzyki klasycznej lub żydowskiej.
Postaramy się pomóc w każdej, nawet nietypowej sprawie.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14.00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12.00
Akceptowane formy płatnościKarty kredytowe Visa, MasterCard, Diners Club, JCB, Polcard
Możliwe formy rezerwacjiOn-line, telefoniczna
Bezkosztowa anulacjaDo godz. 18.00 w dniu przyjazdu
Łączna ilość pokoi25
Łączna ilość apartamentów2
Pokój kategoria 11-osobowy
Pokój kategoria 22-osobowy (double/twin)
Apartament kategoria 33-osobowy
Pokoje cena od240 PLN
Apartamenty cena od420 PLN
Wyposażenie pokojuŁazienka, TV Sat, radio, telefon, internet
Dodatkowe udogodnienia w obiekciePrzechowalnia bagażu, komputer z łączem internetowym, sala konferencyjna, z wyposażeniem

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Ul. Czapskich 5, 31-110
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu