HOTEL KUŹNIA***

Miasto
Kontakt ul. Gdańska 67
85-005 Bydgoszcz
tel./fax 052 321 31 70
fax + 48 52 335 89 18

Opis

Hotel Kuźnia *** stanowi prawdziwą ostoję spokoju w centrum miasta.

Hotel Kuźnia*** położony jest w samym centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta – ulicy Gdańskiej. Dzięki specyficznemu usytuowaniu - wewnątrz kamienicznej zabudowy hotel stanowi prawdziwą ostoje spokoju. Doskonała lokalizacja i kameralna atmosfera miejsca ceniona jest zarówno przez osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i turystów odwiedzających Bydgoszcz.

Dokładamy starań aby tworzyć dogodne warunki do komfortowego i wygodnego odpoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 nowocześnie urządzanych pokoi, w tym dwa przestronne apartamenty.

Ze starannością dbamy o zapewnienie, szczególnie osobom podróżującym służbowo, atmosfery i warunków do efektywnej pracy. W tym celu przygotowaliśmy szeroką ofertę konferencyjną. Do Państwa dyspozycji oddajemy wielofunkcyjne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania szkolenia, prezentacji czy spotkania biznesowego.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, w której Szef kuchni poleci Państwu dania polskiej kuchni. W naszym Hotelu przygotujemy przyjecie od kilku do 300 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy 4 niezależne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania przyjęcia, bankietu, wesela czy rodzinnego obiadu. W okresie wiosny i lata zapraszamy Państwa do otoczonego zielenią ogródka letniego pod dachem.

Udogodnienia

sauna fińska
sauna infrared
room service
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
night club
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
bilard
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 13:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Restauracja 2Klub muzyczny
Restauracja 3Klub nocny
Łączna ilość pokoi12
Łączna ilość apartamentów2
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2Pokój trzyosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuW części mieszkalnej pokoju znajdują się łóżka pojedyncze lub o łóżko podwójne. Pokój wyposażony jest w komplet nowoczesnych mebli: szafki nocne, szafa ubraniowa, biurko, lustra, bagażnik, lampki nocne. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów. Pokój posiada bezpłatny stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Wyposażenie apartamentuApartament 2-osobowy z możliwością dodatkowego spania dla dwóch osób. W części mieszkalnej pokoju znajduję się łóżko o wymiarach 160 na 200 cm, skórzany komplet wypoczynkowy: kanapa i dwa fotele oraz komplet nowoczesnych mebli: szafki nocne, szafa ubraniowa, biurko, lustra, bagażnik, lampki nocne. Pokój wyposażony jest w telewizor LCD z telewizją satelitarną typu nTv, sprzęt (CD,VCD,DVD,USB,mp3), telefon, radio, lodówkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, duża wanna z jacuzzi i radiem, suszarka do włosów. Pokój posiada bezpłatny stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Aktywności wewnętrzneMini siłownia
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieCzęść przeznaczona dla palących, czyszczenie butów
Oferta biznesowaZapraszamy do zorganizowania szkolenia, konferencji, prezentacji czy spotkania w Hotelu Kuźnia***. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 klimatyzowane wielofunkcyjne sale wyposażone w sprzęt multimedialny z możliwością pomieszczenia do 150 osób w ustawieniu kinowym.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
ul. Gdańska 67, 85-005 Bydgoszcz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu