Hotel Słoneczny Młyn ****

Miasto
Kontakt ul. Jagiellońska 96
85-027 Bydgoszcz
Tel. +48 52 561 3100
+48 723 669 609
Fax. +48 52 561 3200
e-mail: hotel@sloneczny.eu

Opis

Słoneczny Młyn to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy.

Hotel powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję. Zapewniamy, że jest to miejsce przyjazne zarówno turystom i biznesmenom, to wyjątkowy hotel w centrum Bydgoszczy!

 

 

 

Udogodnienia

sauna fińska
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
night club
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Specjalizacjakompleks SPACOM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_KONFERENCYJNY/SZKOLENIOWY
Restauracja 1Restauracja Oliwka
Restauracja 2VIP Club ,,Za Kominem"
Dla niepełnosprawnychHotel posiada 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych.
Łączna ilość pokoi95
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój typu Junior Suite
Pokój kategoria 4Pokój typu Superior
Apartament kategoria 1Apartament dwupoziomowy
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje są klimatyzowane z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażone w sejfy i minibary. W łazienkach znajdują się nowoczesne kabiny prysznicowe.
Aktywności wewnętrzneSolarium, mini gym,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieLekarz na życzenie, czyszczenie butów, taxi service, przewodnik po mieście
Oferta SPAStrefa Spa to luksusowe centrum wypoczynku, w którym zadbamy o dobre samopoczucie, urodę i zdrowie. Wolny czas spędzić można relaksując się w saunie, wypoczywając na Słonecznej Łące lub pod Gwieździstym Niebem. W salonie kosmetycznym Gościom proponujemy bogatą ofertę ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała z wykorzystaniem selektywnych francuskich i włoskich kosmetyków oraz szeroką gamę masaży.
Oferta biznesowaZ myślą o stworzeniu przyjaznej, w pełni komfortowej przestrzeni do organizacji szkoleń, konferencji, wykładów, powstało specjalne piętro biznesowe. Mieści się tu aż 5 sal bankietowo-konferencyjnych, które łącznie są w stanie pomieścić do 300 osób. Sale konferencyjne, którymi dysponujemy są doskonale przystosowane do celów wykładowych, dzięki czemu spotkania w nich są efektywne i niemęczące. Dobra akustyka, możliwość zaciemnienia i pełną klimatyzacja, sprzyjają aktywnemu uczestniczeniu w organizowanych spotkaniach. Cena wynajmu sal konferencyjnych obejmuje nagłośnienie, ekran i flipchart. Wszystkie sale konferencyjne posiadają pełną klimatyzację i możliwość zaciemnienia. W cenę wynajmu sali wliczone jest: nagłośnienie, ekran, flipchart. W ramach konferencji nasz hotel proponuje także Państwu skorzystanie z cateringu, gwarantujemy mini bufet, przerwy kawowe, lunche oraz pełne posiłki dla uczestników.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
ul. Jagiellońska 96, 85-027 Bydgoszcz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu