Hotel-Restauracja MARATON***

Miasto
Kontakt ul. Powstańców Warszawy 13
85-683 Bydgoszcz
tel. +48 52 341 12 11
kom. +48 502 26 49 49

Opis

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa w gościnne progi Hotelu Maraton *** w Bydgoszczy.

Niepodważalnym atutem oraz rzeczą, którą cenią sobie odwiedzający nas Goście jest nasza lokalizacja - Maraton *** to hotel w Bydgoszczy, znajdujący się w spokojnym zakątku miasta, położonym niedaleko jego centrum. Na naszą korzyść przemawia również obecność nieopodal obiektu atrakcyjnych terenów zielonych oraz bliskość dogodnych połączeń komunikacyjnych.

Nasi Goście mogą także liczyć na komfortowe i konkurencyjne cenowo pokoje, restaurację z bogatą kartą dań oraz parking z monitoringiem. Ponadto organizujemy również przyjęcia rodzinne takie jak wesela oraz firmowe szkolenia i konferencje branżowe.

Wszystkich Państwa, których interesuje tani hotel w Bydgoszczy, zapewniający najwyższej jakości obsługę, zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą noclegów. Mamy nadzieję, że miło będą Państwo wspominać pobyt w naszym obiekcie.

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Łączna ilość pokoi74
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy typu TWIN lub DOUBLE
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój typu STUDIO dla czterech osób
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje posiadają telefon z bezpośrednim połączeniem z recepcją, telewizor z atrakcyjną ofertą kanałów filmowych i informacyjnych, bezpłatny dostęp do Internetu oraz komfortowe miejsce do pracy biurowej.
Aktywności wewnętrzneSiłownia
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWymiana walut, wypożyczalnia samochodów, taxi service, transfer i tfansfer lotniskowy (dodatkowo płatny), część przeznaczona dla palących
Oferta biznesowaW hotelu Maraton *** szkolimy zawodowo. Dogodne położenie i w pełni profesjonalne zaplecze multimedialne umożliwia nam kompleksową organizację branżowych szkoleń, seminariów, konferencji oraz biznesowych spotkań. W przyjaznej atmosferze i stylowych, nowoczesnych wnętrzach. Zalety centrum szkoleniowego hotelu Maraton*** to doskonała lokalizacja, trzy wielofunkcyjne, nowoczesne oraz w pełni wyposażone sale konferencyjne, możliwość organizacji szkoleń w salach restauracyjnych, atrakcyjny zakres usług gastronomicznych, komfortowa baza noclegowa – 74 pokoje, doświadczona obsługa, monitorowany parking na 60 samochodów.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
ul. Powstańców Warszawy 13, 85-683 Bydgoszcz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu