AtmosferA

Miasto
Kontakt Ul. Żupy 2
85-026 Bydgoszcz
telefon: 601 625 051

Opis

AtmosferA zlokalizowana jest w Bydgoszczy i oferuje rozległy ogród z dostępem do rzeki Brdy.

Restauracja "AtmosferA" zaprasza państwa do nowo otwartych pokoi gościnnych. Usytuowanie naszego lokalu jest jednym z najlepszych w mieście. Obiekt położony jest w śródmieściu z bezpośrednim dostępem do rzeki "Brda", zaledwie 200 m od Hali Widowiskowo-Sportowej "Łuczniczka". Do centrum miasta mają państwo niespełna 10 min drogi pieszo wzdłuż przepięknych nadrzecznych bulwarów. Dogodne usytuowanie obiektu pozwoli państwu szybko dotrzeć do dworców PKP i PKS, przystanków tramwajowych (200 m), centrum handlowego FOCUS MALL.

Dysponujemy pokojami jedno-, dwu- , trzy- i czteroosobowymi o różnych standardach i najwyższym poziomie. Na posiłki zapraszamy do naszej restauracji znajdującej się w bryle budynku. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą organizacji imprez okolicznościowych w naszym lokalu połączonych z pobytem gości w naszych pokojach.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną, darmowy dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu WI-FI. Ponadto do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia do samodzielnego przyrządzania posiłków.

Tanie noclegi w Bydgoszczy, to oferta kierowana dla grup, firm, pracowników, którzy planują pobyty powyżej 15 dni.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytuod 14:00
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytudo 12:00
Restauracja 1Restauracja AtmosferA
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzysosobowy
Pokój kategoria 4Pokój czteroosobowy
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną, darmowy dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu WI-FI. Ponadto do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia do samodzielnego przyrządzania posiłków.
Łączna ilość pokoi13

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
ul.Żupy 2 , 85-026 Bydgoszcz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu