Noclegi Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne to turystyczno-wypoczynkowe miasto znajdujące się w województwie podkarpackim, nad Strwiążem. Miejsce to znane jest przede wszystkim miłośnikom narciarstwa. Ustrzyki Dolne, na terenie całego województwa podkarpackiego, mogą pochwalić się najlepiej rozwiniętą infrastrukturą narciarską. Miasto to posiada liczne, dobrze wyposażone stoki, które są dla narciarzy prawdziwym wabikiem.

Mimo popularności uprawiania narciarstwa w Ustrzykach Dolnych, nie można zapomnieć o tym, że w okresie letnim miejsce to jest również niezwykle atrakcyjnie pod względem turystycznym. Znajdują się tutaj spacerowe szlaki jak i te rowerowe trasy, które stanowią bardzo ciekawą alternatywę na spędzanie aktywnie czasu wolnego.

Miasto to zachęca także do zwiedzania. Bardzo ciekawą budowlą Ustrzyk Dolnych jest pochodzący z początku XX wieku kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski.

Ze względu na to, że miasto to stanowi ważny ośrodek turystyczny, wielu zamieszkujących tu ludzi wynajmuje tu kwatery, umożliwiając turystom wykupienie noclegów. Mimo to, nie jest to jedyna opcja noclegowa na terenie Ustrzyków Dolnych. Znajdują się tutaj również hotele oraz pensjonaty. W pobliskich restauracjach i knajpkach turyści mogą zasmakować, bazujących na pewnych typowych składnikach, tradycyjnych potraw regionalnych.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu