obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Noclegi Bełchatów

Bełchatów to miasto położone w województwie łódzkim. Znajduje się na Wzniesieniach Południowomazowieckich, w mezoregionie Wysoczyzna Bełchatowska nad rzeką Rakówką.

W dzielnicy Bełchatowa – Grocholice, znajduje się murowany, rzymskokatolicki kościół parafialny pw. Wszystkich Świętych. Przy tym kościele znajduje się skwer imienia ks. Teodora Kwarto. W mieście tym znajduje się także Dworek Olszewskich, wybudowany w pierwszej połowie XVIII wieku wraz z zespołem parkowym.

Zaplecze hotelarskie miasta to oczywiście noclegi. Bełchatów może pochwalić się wieloma obiektami, a dla mieszkańców całego regionu łódzkiego Bełchatów jest ciekawym miejscem turystycznie, ponieważ znajdują się tutaj szczególnie popularne w okresie letnim ośrodki wypoczynkowe „Słok” i „Wawrzkowizna”. W okolicy znajduje się sztuczny zbiornik wodny, więc miasto to oferuje turystom wszystkie związane z nim atrakcje takie jak: kajaki, żaglówki, rowery wodne, kąpielisko ze zjeżdżalnią, a także wszystkie inne dostępne sporty letnie.

Noclegi Bełchatów, a więc bełchatowska baza hotelowa związana jest głównie z położeniem miasta przy ważnych szlakach komunikacyjnych.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu