Hotel Wodnik***

Nad Wodą
Cena: 129,00PLN
Kontakt Słok k/Bełchatowa
97-400 Bełchatów
tel. 44 735 32 61

Opis

Hotel Wodnik*** znajduje się w otoczeniu sosnowych lasów nad samym brzegiem przejrzystych wód zalewu Słok, mimo tego wciąż jest to hotel w centrum polski.

Hotel Wodnik*** znajduje się w otoczeniu sosnowych lasów nad samym brzegiem przejrzystych wód zalewu Słok, mimo tego wciąż jest to hotel w centrum polski.

Dzięki temu, że jest to obiekt z zapleczem rekreacyjnym, hotel na wyjazdy integracyjne nadaje się idealnie. Hotel koło Łodzi nie jest oddalony od żadnych rozrywek mimo tego, wciąż mogą się Państwo oddać relaksującemu wpływowi okolicznej przyrody, znajdą tu Państwo doskonałe warunki do wypoczynku, jak i efektywnej pracy.

Usytuowanie w samym centrum Polski, nieopodal tras z Warszawy na Katowice i Wrocław, czynią z naszego hotelu wygodne centrum konferencyjno-szkoleniowe. Doskonałe zaplecze konferencyjne, przytulne restauracje i szeroki wachlarz usług rekreacyjnych czynią z naszego hotelu atrakcyjne miejsce spotkań i wypoczynku dla gości z całego kraju.

Bełchatów zaprasza Państwa swoimi noclegami ze względu na spokojną okolicę i miasto należące do cichszych, oferują Państwu idealne warunki do relaksu i wypoczynku. Zapraszamy również, do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

 

Udogodnienia

basen
basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
room service
obiekt monitorowany
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
TV satelitarna
TV kablowa
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
bilard
kort tenisowy
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
wydzielone miejsce dla osób palących

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bełchatów, Łódzkie
Słok k/Bełchatowa, 97-400
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu