Hotel Sport***

Miasto
Cena: 176,00PLN
Kontakt ul. 1 Maja 63
97-400 Bełchatów
tel. +48 44 632 13 25

Opis

Hotel Sport jest w pełni wyspecjalizowany i bardzo dobrze wyposażony, do podejmowania gości z całego świata.

Hotel Sport nasz trzygwiazdkowy hotel w pełni wyspecjalizowany i bardzo dobrze wyposażony, do podejmowania gości z całego świata.

Hotel jest przygotowany na obsługę wszelkiej maści imprezy, okolicznościowe, rodzinne, biznesowe itp. Dzięki bardzo dobremu położeniu hotelu w centralnej Polsce, a mianowicie województwo Łódzkie miasto Bełchatów, klienci z całej Polski mają łatwy dostęp do korzystania z naszych usług.

Oferujemy jedne z najlepszych możliwości na noclegi w Bełchatowie ponieważ nasz hotel jest zaopatrzony w bardzo dobrej jakości pokoje dla gości. Jesteśmy gotowi również na to, aby przygotować hotel na wesele, a do tego aby zwiększyć komfort i wygodę uczestników wesela zapewniamy również tanie oraz wygodne noclegi z jakich mogą skorzystać zaproszeni goście.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także różnego rodzaju udogodnienia w jakie obfituje nasz bardzo dobrze wyposażony hotel dzięki któremu staramy się jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w naszym Hotelu Sport znajdującym się na skrzyżowaniu największych dróg, krajowej drogi nr 8 oraz drogi nr 1. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

Udogodnienia

basen
basen dla dzieci
sauna fińska
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
solarium
sale konferencyjne
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Basen dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_SOLARIUM, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bełchatów, Łódzkie
ul. 1 Maja 63, 97-400
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu