Hotel Santin ***

Miasto
Kontakt ul. Mielczarskiego 35c
97-400 Bełchatów
Tel: + 48 44 632 63 92
e-mail: info@hotelsantin.pl

Opis

Hotel Santin *** w Bełchatowie usytuowany jest w pobliżu głównych dróg łączących największe polskie miasta.

Hotel Santin *** położony jest w Bełchatowie, w centrum Polski, w odległości 50 km od Łodzi oraz 150 km od Warszawy, na szlaku drogi krajowej nr 8 relacji Warszawa -Wrocław. 10 km od hotelu, znajduje się największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w którego skład wchodzą PGE Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów SA oraz PGE Elektrownia Bełchatów SA, co sprawia, że Bełchatów jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w regionie.

Czekają na Państwa komfortowo wyposażone 24 pokoje ( 48 miejsc noclegowych ). Posiadamy salę konferencyjną , restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar z bogatą ofertą alkoholi. Oranżeria, z widokiem na ogród, będzie doskonałym miejscem spotkań towarzyskich. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu docenią uroki malowniczego ogrodu. Osoby chcące zadbać o zdrowie i urodę zachęcamy do skorzystania z hotelowego SPA.

Udogodnienia

sauna fińska
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
wi-fi
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaBezpłatny Parking publiczny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Łączna ilość pokoi23
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuPokoje i apartament wyposażone są w telefon, TV satelitarną oraz nielimitowany, bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Wszystkie pokoje posiadają łazienki z przestronnym prysznicem lub wanną.
Co jest wliczone w cenie noclegu?Cena noclegu zawiera: śniadanie, korzystanie z hotelowego SPA , niestrzeżony parking, nieograniczony dostęp do internetu, podatek VAT.
Aktywności wewnętrznełaźnia turecka, natrysk wrażeń,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcietransfer (dodatkowo płatny)
Oferta SPANaszym Gościom proponujemy relaks po wyczerpującym dniu w hotelowym SPA .W swojej ofercie posiadamy - saunę fińską, łaźnię parową, natrysk wrażeń, miejsca relaksu z kamiennymi, podgrzewanymi leżankami. W naszym SPA używamy wyłącznie olejków eterycznych na bazie ekologicznych koncentratów zapachowych. Aromaty przenikają bezpośrednio poprzez skórę wywołując bardzo przyjemne doznania. Korzystanie ze SPA jest nie tylko świetnym zabiegiem terapeutycznym i odprężającym, ale również posiada znakomite właściwości lecznicze.
Oferta biznesowaSala konferencyjna o powierzchni 64 m2 oferuje pełen komfort i profesjonalne otoczenie biznesowe dla najbardziej wymagających klientów. Posiada światło dzienne, otwierane okna, indywidualnie sterowaną klimatyzację, możliwe pełne zaciemnienie do prezentacji multimedialnych. Oferujemy również komfortowe foyer, idealne na przerwy kawowe, których ceny kształtują się od 5,00zł / osobę - 25,00 zł / osobę. Sala wyposażona jest w : flipchart, ekran oraz rzutnik multimedialny (za dopłatą 300,00), umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. Stały dostęp do internetu sprawia, że sala spełnia wszelkie wymagania związane z organizacją tego rodzaju imprez.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bełchatów, Łódzkie
ul. Mielczarskiego 35c, 97-400 Bełchatów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu