Podróże są jednym z najczęściej wymienianych zainteresowań i hobby wśród pracowników dużych korporacji. Nic w tym dziwnego, ponieważ spędzając na co dzień długie godziny przed komputerem, największą odskocznią od takiego stylu życia są właśnie wyjazdy. Dzięki wyjazdom możemy przeżywać niesamowite przygody i odkrywać samych siebie. Dzięki wyjazdom poszerzamy horyzonty, poznajemy nowe kultury i ludzi oraz uczymy się doceniać jak piękny i różnorodny jest otaczający nas świat. Podróżowanie to piękna pasja, jednak nierzadko jej realizacja wiąże się z wysokimi kosztami. Podróże, zwłaszcza te egzotyczne, do najbardziej oddalonych zakątków świata są całkiem drogie, co powoduje, że zazwyczaj możemy pozwolić sobie tylko na jedną taką wycieczkę w roku. Co jednak, gdyby firma umożliwia swoim pracownikom niesamowite wyjazdy w różne miejsca, a pracownicy nie musieli by za nie płacić? Brzmi jak utopia? Niekoniecznie. Mowa tutaj o zyskujących na coraz większej popularności (zwłaszcza w dużych firmach) wyjazdach incentive. Czym są takie wyjazdy i dlaczego pracodawcy opłaca się wysyłać swoich pracowników w wyjątkowe podróże do najpiękniejszych zakątków świata? Poznaj bogatą ofertę wyjazdów incentive - wyjazdów motywacyjnych i dowiedz się jak przeżyć niesamowitą przygodę w obrębie środowiska pracy. Wyjazdy incentive to nowa jakość wyjazdów firmowych na miarę XXI wieku - dowiedz się jak to działa już dzisiaj. 

 

Wyjazdy incentive dla firm - czym są? 

Wyjazdy incentive to coś więcej niż tylko sam wyjazd, podczas którego można coś zwiedzić, zjeść nico lokalnych specjałów w restauracji i poznać obcą kulturę. Wyjazdy incentive dla firm organizuje się głównie po to, aby podczas luźniejszej niż w biurze atmosferze, zrealizować określone cele biznesowe. Wyjazdy incentive dla firm są ogromną korzyścią nie tylko dla samych pracowników, ale również dla całego przedsiębiorstwa. Dzięki ich organizowaniu można przekazać pracownikom ważne z punktu widzenia firmy wartości, zachęcić pracowników do przestrzegania tych wartości, budować przywiązanie pracowników do korporacji oraz ponieść ich motywację do dalszych działań w firmie.

Dzięki wyjazdom incentive możliwe jest wykorzystanie elementu zaskoczenia i zbudowanie dzięki temu trwałej relacji z partnerami czy pracownikami. Opierając się na wspólnych przeżyciach podczas wyjazdu, możemy działać jeszcze efektywniej i wynieść ze współpracy jeszcze więcej. Nic tak nie cementuje relacji jak wspólne doświadczanie tego co nowe, dzielenie się emocjami i realizowanie marzeń. A przecież praktycznie każdy pracownik dużej korporacji zapytany o jego największy cel w życiu odpowie, że jest nim podróżowanie...

Jeżeli chcesz zaproponować swoim pracownikom zupełnie nową jakość integracji i chcesz pokazać im jak wiele znaczy dla przedsiębiorstwa ich praca, koniecznie zorganizuj im wyjazd incentive. Spokojnie, nie musisz wszystkiego planować osobiście - zostaw to profesjonalistom. Przekonaj się jak wiele może zaoferować Tobie i Twoim pracownikom wyjątkowe biuro podróży incentive - https://bctincentive.pl/. Poznaj zupełnie nową jakość wyjazdów firmowych i przekonaj się jak taki wyjazd incentive - wyjazd motywacyjny może podnieść morale w Twoim zespole. 

Koniec z powtarzalnymi i oklepanymi scenariuszami eventów integracyjnych dla pracowników. Postaw na najwyższą jakość i spełniaj marzenia swoich pracowników. Dzięki wyjazdowi incentive nie tylko zrealizujecie ważne biznesowe cele, ale również odkryjecie świat i samych siebie. Wyjazdy incentive dla firm są szalenie bogatym doświadczeniem, dostosowanym do potrzeb pracowników w XXI wieku. Pokaż swoim pracownikom jak wiele dla Ciebie znaczą. Postaw na ponadprzeciętną jakość wyjazdu firmowego, która zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu biura podróży BCT Incentive i przekonaj się jak bogata jest wiedza o świecie tamtejszych specjalistów ds. turystyki. Zorganizuj swój firmowy wyjazd marzeń jeszcze w tym roku - nie czekaj!  

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu