Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

Nad Wodą
Kontakt Kuty 15
11 – 610 Pozezdrze
tel: 12 643-66-01 w. 28
kom. 609 564 760

Opis

Urlop w Polsce? Urlop na Mazurach? Urlop w … Raju, w Mazurskim Raju?

Serdecznie zapraszamy do naszego domu Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka położonego bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km),  w samym sercu Mazur.

Nasza posesja ma powierzchnię 2400m2 i składa się z domu noclegowego z dwoma apartamentami mającymi po 10 miejsc noclegowych oraz budynku starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego. Na terenie ogrodzonej posesji jest parking dla naszych gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony.

Dom noclegowy składa się z dwóch dziesięcioosobowych, piętrowych i niezależnych apartamentów po ok. 110 m2 każdy. Apartamenty składają się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni oraz salonu z tradycyjnym kominkiem na drewno. Z balkonu sypialni jest przepiękny widok na całą posesję, jezioro oraz lasy. Posiadamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. Do dyspozycji gości są również bezpłatnie leżaki,  piłki, paletki do kometki, kijki Nordic Walking, narty biegowe. 

Na terenie naszej posesji jest również stary i oryginalny budynek kuźni mazurskiej, który po odnowieniu pełni dla naszych gości funkcję rekreacyjno-sportową. Składa się z dużej sali, w której można poćwiczyć na siłowni, pograć w piłkarzyki, pograć w darta (rzutki), czy też pograć z gry komputerowe. Dla melomanów gratka – jest oryginalne niemieckie pianino z 1928 roku!

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach zaprasza przez cały rok, przyjmujemy gości we wszystkie cztery pory roku! Mieszkając u nas można poznać Mazury w lecie, na jesień, w zimie i na wiosnę.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
pranie na miejscu
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
sejf w pokoju
nie akceptujemy zwierząt
żelazko i deska do prasowania w pokoju
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
bilard
miejsce do gry w siatkówkę
siłownia
pokój gier
taras
ogród

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi8
Łączna ilość apartamentów2
Pokój kategoria 11-Maja, dwupoziomowy o pow, 110m2
Pokój kategoria 21-Asia, dwupoziomowy o pow, 110m2
Pokój kategoria 3Dom 220m2 składajacy się z dwóch apartamentów 1-Maja i 2-Asia
Apartament kategoria 1Apartament dwupoziomowy
Apartamenty cena odCena uzależniona jest od sezonu i ilości osób w apartamencie.
Wyposażenie apartamentuKażdy z apartamentów jest luksusowo wyposażony w nowe i nowoczesne sprzęty AGD i RTV. Na wyposażeniu standardowym jest telewizor 50″ Full HD SMART lub multimedialny, odtwarzacz DVD z płytami, wieża CD, pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka 4-palnikowa z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, suszarka na pranie. Są komplety talerzy, sztućców, garnków, oraz są naczynia szklane i porcelanowe jak szklanki, filiżanki, kieliszki, kufle do piwa.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenie pobytu nasi goście otrzymują ręczniki, mydło, szampon do włosów, kostki do zmywarki oraz papier toaletowy.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Akceptowane formy płatnościtelefoniczna, internetowa
Doplata za dzieciJedno dziecko śpiące z rodzicami bezpłatnie.
Opłata parkingowaParking bezpłatny na terenie obiektu.
Aktywności wewnętrznePiłkarzyki, rzutki.
Aktywności zewnętrznePiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, wędkarstwo, sporty wodne, nordic walking, narciarstwo biegowe.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieObiekt położony blisko jeziora, część przeznaczona dla palących, wypożyczalna sprzętu sportowego i rowerów.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kuty, Warmińsko-Mazurskie
Kuty 15, 11 – 610 Pozezdrze
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu