IRS Royal Apartament - apartament BALTIC

Morze
Cena: 187,00PLN
Kontakt Hallera 165
80-416 Gdańsk
502 207 349

Opis

Klimat morza bałtyckiego dominuje we wnętrzu eleganckiego i ekskluzywnego apartamentu z klimatyzacją, windą i halą garażową.

 Inwestycja Fregata to budynek 10 - kondygnacyjny, o nowoczesnej architekturze. Nowoczesność i czystość formy daje poczucie prestiżu i szeroko rozumianego komfortu. BALTIC to kwintesencja urokliwych zakątków morza bałtyckiego połączona ze skandynawską elegancją.

Niewątpliwym atutem miejsca jest bliskość stadionu piłkarskiego PGE Arena, miejsca największego wydarzenia sportowego i organizacyjnego w historii powojennego Gdańska i całego Trójmiasta wraz z sąsiadującym CENTRUM wystawienniczym targów gdańskich oraz świetnie skomunikowana lokalizacja.

Niecodzienne i gustowne wyposażenie zadowoli najbardziej wymagającego klienta, który zechce wracać do apartamentu wielokrotnie. The climate of the Baltic Sea dominates the interior of an elegant and exclusive apartment with air-conditioning, a lift and a garage.Piękną alejką lipową można odbyć spacer nad morze lub korzystając z równoległej ścieżki rowerowej dojechać do rowerowej trasy nadmorskiej łączącej całe trójmiasto, gdzie można po drodze odwiedzić molo w Brzeźnie, Sopocie i Redłowie oraz urokliwy klif w Gdyni i sąsiadujący z nim park krajobrazowy. Na trasie są zarówno plaże i kąpieliska strzeżone jak też dzikie mało uczęszczane zakątki, wymarzone na romantyczne chwile. To na pewno wspaniały plan na całodniową wycieczkę.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Hallera 165, 80-416 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu