Escape Game Warszawa Stare Miasto

Miasto
Kontakt ul. Podwale 9/85
00-261 Warszawa

kom.: 793 969 512
kom.: 730 784 504
e-mail: rezerwacje@escapegamewarszawa.pl

Opis

Escape Game Warszawa Stare Miasto to jeden z najstarszych punktów z grami escape room w Warszawie.

Miłośnicy zagadek znajdą tutaj 3 różnorodne scenariusze: Krypta (fantasy), Komnata Zbrodni (mroczny) oraz Klątwa Pustelnika (przygodowy). Pokoje escape room są zróżnicowane pod względem klimatu oraz nawiązujących do niego zagadek. Dla graczy przygotowana została duża ilość ciekawych zagadek między innymi manualnych, logicznych i angażujących pokłady kreatywności, a całość otoczona jest mechanizmami oraz elektroniką, co dodaje „smaku” dobrej zabawie.

Pokoje escape room przygotowane są w taki sposób, aby wypełnić 60 minut różnymi zadaniami. W każdym z nich do gry może przystąpić od 2 do 5 osób.

Krypta to pokój zagadek w klimacie fantasy o dopracowanym wystroju, idealny zarówno dla początkujących graczy jak i doświadczonych ekip. Skorzystasz z magii, którą niegdyś posługiwał się czarnoksiężnik by splądrować jego grobowiec. W tym escape roomie znajdziesz dużo zaskakujących rozwiązań i zagadek manualnych.

Klątwa Pustelnika to przygodowy pokój zagadek z dużą ilością zadań do wykonania. Wybierzesz się w egzotyczne rejony, gdzie spróbujesz rozwikłać ukryte zagadki w chacie starego pustelnika, by uniknąć klątwy. Escape room polecany również dla rodzin z dziećmi.

Komnata Zbrodni to pokój zagadek z dreszczykiem emocji. Warszawa, morderca grasuje po Starym Mieście. Znajdziesz wyjście z jego komnaty, by uniknąć losu poprzednich ofiar? Mroczniejszy wystrój oraz szereg logicznych zagadek sprawia że z ciekawością odkrywa się kolejne elementy układanki przechodząc do następnych etapów gry. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Podwale 9/85, 00-261 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu