Hotel Rialto ***** Premier Boutique Destination

Miasto
Kontakt ul. Wilcza 73
00-670 Warszawa
tel. +48 22 58 48 700
fax: +48 22 58 48 701

Opis

Hotel Rialto to pierwszy luksusowy hotel typu boutique w Polsce, oferujący elegancję, luksus i profesjonalną obsługę

Hotel Rialto to pierwszy luksusowy hotel typu boutique w Polsce, oferujący elegancję, luksus i profesjonalną obsługę, zarówno dla klientów biznesowych, jak i podróżujących turystycznie.
Hotel oferuje udogodnienia najwyższej jakości, intymną atmosferę, doskonałą kuchnię, a także indywidualną i uważną obsługę.

Pobyt w naszym hotelu to niepowtarzalna szansa, aby przenieść się w lata 20-ste ubiegłego wieku z zachowaniem nowoczesnych udogodnień. 
Wszystkie pokoje hotelu Rialto wyposażone są w autentyczne meble w stylu art-deco, dla których tło stanowią elementy wystroju wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak: drewno, szlachetne tkaniny, kamienne okładziny, szklane mozaiki i niklowany mosiądz. Unikalne oświetlenie pochodzi z warsztatów wytwarzających niezmienione wzory sprzed 100 lat, materiały obiciowe wytworzone według oryginalnych matryc z epoki secesji i Art Déco. Każdy pokój odkrywa inny odcień sztuki użytkowej początku XX wieku. Indywidualny wystrój naszych pokoi sprawia, że pobyt w Rialto pozostawia niezapomniane wrażenie.

Wychodząc naprzeciw kulinarnym upodobaniom gości Szef Kuchni Martin Gimenez Castro, z pochodzenia Argentyńczyk, zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu TOP CHEF, zadbał o wyszukaną ofertę kulinarną stylowej Restauracji Salto. Menu restauracji jest odzwierciedleniem korzeni i osobowości Martina. Południowoamerykańskie smaki, pełne ryb i owoców morza, jak również sławna argentyńska wołowina, przygotowane są we współczesnej odsłonie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie salę konferencyjną ASTORIA oraz pokój Cygar dla kameralnych spotkań.

Astoria jest idealnym miejscem do spotkań biznesowych, w pełni przystosowanym do prowadzania negocjacji i prezentacji. Jeżeli potrzebują Państwo eleganckiego, funkcjonalnego pomieszczenia, godnego prestiżu Państwa firmy i jej pozycji, sala ta spełni Państwa oczekiwania.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Wilcza 73, 00-670 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu