HOLIDAY PARK *** HOTEL

Miasto
Kontakt ul. Heroldów 1B
01-991 Warszawa
+48 (22)865 27 70
+48 511 49 49 49

Opis

Trzygwiazdkowy Hotel Holiday Park to elegancki obiekt biznesowy położony w Warszawskiej dzielnicy Bielany.

Hotel Holiday Park *** położony jest przy trasie międzynarodowej E7 w kierunku Gdańska, tuż obok Mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Lokalizacja hotelu (zaledwie 8 minut jazdy samochodem do Starego Miasta i Zamku Królewskiego) sprawia, że łatwo i szybko można dojechać do najważniejszych punktów Warszawy. Hotel dzieli 20 minut jazdy od Lotniska im. Fryderyka Chopina i lotniska w Modlinie.

Hotel oferuje 82 stylowe i eleganckie pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy pokój wyposażony jest w 32” plazmowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów, usług prania i pralni chemicznej. Firmom, które pragną zorganizować szkolenie lub konferencję, oferujemy możliwość skorzystania z dwunastu świetnie wyposażonych, przestronnych i klimatyzowanych sal, które gwarantują sukces każdego biznesowego wydarzenia. 

Holiday Park Hotel to idealne miejsce na wesele, organizację imprezy okolicznościowej, jubileuszu czy eleganckiego bankietu.

Wielbicieli dobrej kuchni zapraszamy do stylowej i eleganckiej restauracji oferującej dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, bazujące na lokalnych, ekologicznych produktach. Lobby Bar usytuowany w pobliżu recepcji zaprasza gości na wyśmienite drinki i napoje oraz miłe spędzenie czasu przy aromatycznej kawie lub herbacie. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualna ofertę na miarę potrzeb i możliwości, zorganizujemy też transport czy zwiedzanie miasta. 

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Gwiazd – bo tak właśnie nazywany jest nasz obiekt!

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, włoski, węgierski, francuski
Łączna ilość pokoi78
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokoj trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Pokój kategoria 5Pokój DeLuxe
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuKażdy pokój wyposażony jest w 32'' HD TV oraz kabinę prysznicową z hydromasażem, radiem i telefonem. Pokoje o wyższym standardzie posiadają dodatkowo suszarkę do włosów i powitalny zestaw kosmetyków.
Wyposażenie apartamentuKażdy z apartamentów oferuje bogato zdobione meble z czerwonej czereśni ze złotymi ornamentami, okrągłe łóżko oraz łóżko typu Queen. W sypialni została umieszczona ekskluzywna wanna jaccuzi z hydromasażem, radiem i telefonem.
Co jest wliczone w cenie noclegu?Śniadanie w formie bufetu
Aktywności wewnętrzneWspólny salon i sala TV
Aktywności zewnętrzneWypożyczalnia rowerów
Dodatkowe udogodnienia w obiekcietransfer i transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Heroldów 1B, 01-991 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu