Hotel Karat ***

Miasto
Kontakt ul. Słoneczna 37
00 - 789 Warszawa
tel.: +48 22 601 06 20 (21)
fax: +48 22 601 06 22

Opis

Jesteśmy pewni, że pobyt w Hotelu Karat*** będzie dla Państwa miłym i niezapomnianym wspomnieniem.

Hotel usytuowany jest w Warszawie na stoku skarpy wiślanej, przy zacisznej, willowej ulicy w pobliżu Parku Łazienkowskiego i Belwederu. Jego dogodna lokalizacja i zaledwie czterokilometrowa odległość od centrum miasta, zapewnia szybki dojazd do niemal każdego miejsca w stolicy.

Do dyspozycji gości oddajemy przytulne, 1-osobowe oraz 2-osobowe pokoje standardowe i o podwyższonym standardzie. Estetyczne wyposażenie pokoi daje poczucie domowego ciepła oraz doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku.

Na terenie hotelu znajduje się Restauracja oraz Cocktail-bar a także jedna wielofunkcyjna klimatyzowana sala konferencyjna dla 30 osób, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny i przystosowana do organizacji imprez o różnym charakterze. Uczestnikom konferencji czy szkoleń zapewniamy serwis konferencyjny. Istnieje możliwość przygotowania przerw kawowych, lunchu czy uroczystej kolacji. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się liczne kawiarnie, fitness klub, kino i pasaż handlowy oraz Galeria Europlex oferująca różnego rodzaju rozrywkę.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
sale konferencyjne
bar
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14.00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12.00
Godziny śniadań7.00 - 10.00
Rodzaj śniadańw formie bufetu
Akceptowane formy płatnościgotówka, karty płatnicze
Języki jakimi posługuje się personelangielski
Opłata parkingowabezpłatny parking niestrzeżony, monitorowany
Łączna ilość pokoi36
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 111
Pokój kategoria 220
Pokoje cena od229
Apartamenty cena od399
Wyposażenie pokojutv, lodówka, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków
Wyposażenie apartamentutv, lodówka, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków
Oferta organizacji imprez i eventówW Hotelu*** Karat znajduje się jedna, wielofunkcyjna, klimatyzowana sala konferencyjna przystosowana do przeprowadzania imprez o różnym charakterze: szkolenia, konferencje, kongresy, prezentacje czy bankiety. W sali jest bezpośrednie przejście do pomieszczenia służącego jako zaplecze oraz odrębne wyjście na taras. Standardowe wyposażenie sali: - tv - ekran - rzutnik folii - flipchart z markerami - rzutnik multimedialny - za dodatkową opłatą - bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego (WiFi) Dla firm korzystających z pakietów konferencyjnych przygotowujemy indywidualne oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową, dostosowaną do potrzeb naszych gości i charakteru spotkania.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Słoneczna 37, 00-789 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu