obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Gościniec Amon

Góry
Kontakt ul. Biała Woda 51
34-460 Szczawnica
kom.: 505 156 209

Opis

Nasz ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym w Jaworkach.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 pokoje z dostępem do aneksu kuchennego i kominka. Pierwszy pokój składa się z dwóch tapczaników i łóżka małżeńskiego. Drugi przestronny duży pokój z 3 tapczaników i łóżka małżeńskiego. Pokoje położone są na poziomie gruntu, w pomieszczeniach nie ma schodów, stopni ani progów. Jest wymarzone miejsce dla gości z problemami ruchowymi jak również z małymi dziećmi.

Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, sympozjów, kongresów, kursów, pobytów motywacyjnych, spotkań pracowniczych, imprez integracyjnych i imprez promocyjno-handlowych. Oferujemy sale na 40 osób wyposażoną w projektor, ekran, telewizor, zestaw wideo, nagłośnienie, wieżę CD, projektor, internet.

Udogodnienia

sauna fińska
obiekt monitorowany
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
obiekt parterowy
wi-fi
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
pokój gier
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_PARTEROWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczawnica, Małopolskie
ul. Biała Woda 51 , 34-460 Szczawnica
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu