Pokoje Gościnne Pod Cuproną

Góry
Kontakt ul. Szlachtowska 78 A
34-460 Szczawnica
kom. 698-165-033

Opis

Pokoje gościnne “Pod Cuproną” zapraszają wszystkich gości, którzy poszukują miejsca na wypoczynek w górach.

Nasze noclegi to gwarancja komfortu, pełnego wyposażenia, spokoju, a przede wszystkim atrakcyjnej ceny. Do dyspozycji Gości oddajemy 3 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe i 4 osobowy klimatyzowany apartament. Wszystkie oferowane przez nas pokoje posiadają własne łazienki (WC, umywalka, prysznic), balkony, TV oraz dostęp do darmowego WiFi (internetu bezprzewodowego).

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem, piaskownicą i huśtawkami oraz zabawkami ogrodowymi. Spory ogród pozwala na różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu, piłkę, badmintona itd. Atrakcje dla siebie znajdą także amatorzy wycieczek w górach. Posiadamy parking na sześć samochodów na terenie obiektu. Całość jest w pełni ogrodzona i zamykana na noc. Dodatkowo oddajemy w Państwa ręce duży ogród, w którym znajduje się stylizowany szałas z grillem. W okolicy naszego pensjonatu znajdują się liczne restauracje, stoki narciarskie, ośrodki kultury itp.

Lokalizacja noclegów Pod Cuproną - nasze tanie noclegi znajdują się ok. 3 km od centrum Szczawnicy, w kierunku Jaworek. Dostęp do obiektu jest bardzo prosty, wystarczy kierować się w stronę Jaworek i skręcić w lewo z głównej drogi przy znakach ulicznych wskazujących koniec Szczawnicy.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
usługa prania
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV kablowa
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Rodzaj śniadańGoście I piętra mają możliwość skorzystania z w pełni wyposażonej kuchni, wspólnej dla 5 pokoi.
Opłata za zwierzę w pokojuZapraszamy Państwa z pupilami, lecz tylko z tymi nie agresywnymi.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Doplata za dzieciZniżki dla dzieci do 10 lat.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Opłata parkingowaPosiadamy parking na sześć samochodów na terenie obiektu. Całość jest w pełni ogrodzona i zamykana na noc.
Łączna ilość pokoi5
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 13 pokoje dwuosobowe
Pokój kategoria 22 pokoje trzyosobowe
Apartament kategoria 1Apartament wykończony w stylu skandynawskim, który bez żadnych dostawek jest w stanie pomieścić 4 osoby.
Pokoje cena od40 PLN / osoba / doba
Apartamenty cena od200 PLN / doba / apartament
Wyposażenie pokojuPokoje posiadają łazienkę, a w niej prysznic, umywalkę i WC oraz balkon, bezpłatny dostęp do WiFi i telewizor LCD 32 cale.
Wyposażenie apartamentuApartament posiada kuchnię (w pełni wyposażoną), łazienkę z prysznicem, sypialnię, salon (nocą służący jako sypialnia), jadalnię, garderobę. Apartament jest klimatyzowany.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, sporty zimowe, nordic walking
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieGoście naszego pensjonatu posiadają dostęp do wyposażonej kuchni, w której mogą samodzielnie przyrządzać posiłki i ciepłe napoje. Dodatkowo oddajemy w Państwa ręce duży ogród, w którym znajduje się stylizowany szałas z grillem. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy Plac Zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem , piaskownicą i huśtawkami oraz zabawkami ogrodowymi. Spory ogród pozwala na różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu, piłka, badminton itd.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczawnica, Małopolskie
ul. Szlachtowska 78 A , 34-460 Szczawnica
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu